4 porady jak zaskoczyć męża w dniu urodzin

4 porady jak zaskoczyć męża w dniu urodzin

                            URODZINY MEZA POMYSL NA PREZENT

Co przychodzi Ci na myśl słysząc o urodzinach?
Urodziny są najprawdopodobniej jedną z najweselszych okazji do świętowania. Kolorowy tort, świeczki na torcie, szampan, prezenty i dźwięczne sto lat! Każdy oczywiście obchodzi urodziny całkiem inaczej, nie tylko dla tego, że rok od roku się różni, lecz dlatego, każdy jubilat ma inne upodobania.

Urodziny męża – jak zaskoczyć go w tym roku?

Dziś poznasz kilka porad, jak zaskoczyć kochanego męża w dniu jego urodzin. Jak sprawić, by były całkiem inne niż do tej pory, a on sam mógł wspominać je przez cały rok. Mąż jest tylko jeden, więc chcemy by poczuł się szczególnie wyróżniony w tym dniu, w którym będzie obchodził swój jubileusz. Pomyśl nad zorganizowaniem dla niego niespodzianki, która rozbawiłaby go do łez.

Niespodzianka dla męża

Pomyśl nad niestandardowym rozwiązaniem przyjęcia urodzinowego Twojego męża. Zastanów się czy kiedykolwiek organizowałaś dla niego niespodziankę, tak by był całkowicie zaskoczony. Zaproś zatem jego ulubionych przyjaciół, sąsiadów i osoby z rodziny, tak by można wspólnie spędzić wieczór w wesołym towarzystwie. Przyjęcie z zaskoczenia potrafi sprawić, że każda liczba na torcie będzie powodem do wielkiej uczty.

Wyjątkowy prezent z personalizacją

 

Każde urodziny kojarzą się z prezentami. Jest nam trudniej wybrać prezent dla osoby, którą mamy w naszym życiu na co dzień i jesteśmy z nią bardzo związani. Taką osobą jest bez wątpienia mąż. Co zatem wybrać dla kochanego męża na prezent, jak rozbawić go do łez?
Portfel z grawerem tekstu ” Kiedyś byłem milionerem, teraz jestem żonaty” oraz dedykacją będzie starzałem w dziesiątkę.

Romantyczny wieczór we dwoje

Czasem małżeństwo potrzebuje kompletnej i całkowitej prywatności. Świetną okazją do spędzenia wspólnego wieczoru są urodziny jednego z nich. Przygotowując romantyczny wieczór weź pod uwagę kilka propozycji. Wspólna kąpiel, romantyczna kolacja, seans filmowy z pewnością przynajmniej na jedno z wymienionych skusiłby się Twój mąż.

…albo kolacja we dwoje lub kino

Pomyśl kiedy ostatni raz wspólnie z mężem spędziłaś wieczór poza domem? Może warto zadbać o wspólny wieczór w niezwykły sposób? Czasami oderwanie się od codziennej monotonii może być trafionym zamiennikiem prezentu urodzinowego.

 

Comments are closed.