Imieniny Katarzyny! – pomysł na udany podarunek

Katarzyna – imię piękne i wciąż bardzo popularne. Imieniny Katarzyny są kilkanaście razy w  roku – najbliższe będziemy obchodzić 9 marca. Warto już dziś zastanowić się co podarować, wszak wyjątkowa kobieta zasługuje na wyjątkowy upominek. Zobaczcie nasz krótki przegląd i wybierzcie prezent imieninowy dla niej, godny samej Kasi!

Imieniny Katarzyny – co wybrać na prezent?

Aby Twój podarunek zrobił wrażenie na solenizantce, dopracuj każdy szczegół. Nawet niewielki upominek dzięki zastosowaniu personalizacji może wywrzeć na obdarowanej piorunujące wrażenie. Sugerujemy Ci wręczenie lusterka kompaktowego, na którym umieścimy nadruk z fajną dedykacją i jej imieniem.  Jest to gadżet niezbędny w damskiej torebce – za każdym razem gdy po niego sięgnie, poprawi się jej humor. Nadruk jest nie tylko wyrazisty, ale i bardzo trwały.

lusterko kompaktowe na prezent na imieniny katarzynyKolor lustereczka wybierzesz samodzielnie.  Kolejną propozycją jest srebrny sekretnik, w którego środek włożymy Twoje zdjęcie. Wybór kształtu sekretnika należy do Ciebie.  Stwórz wyjątkową atmosferę w ten szczególny dzień i zadbaj o to. aby przyjęcie imieninowe zapadło na długo w pamięci solenizantki, a Twój upominek towarzyszył jej przez cały rok. Jest to prezent na imieniny dla niej, który na pewno ją zachwyci!

Kubek z nadrukiem imienia dla Kasi

Poranna chwila z kubkiem aromatycznej kawy w dłoni dla wielu jest na wagę złota. Co powiecie, na wysoki biały kubek latte z dodatkowo podnoszącym na duchu napisem „Good morning beautiful Kasia?” Taki kubek z nadrukiem sprawi, że świat stanie się piękniejszy. Nawet tak z samego rana.

kubek z nadrukiem imienia kasiaElegancki pokal do piwa z grawerem

Kasia którą chcesz obdarować jest smakoszką piwa? W takim razie podarujesz jej elegancki pokal do piwa? Opatrzony grawerem jej imienia w towarzystwie napisu „Jej Chmielowska wysokość” z pewnością jej się spodoba.

pokal na imieniny katarzynyCo sądzicie o wyżej przedstawionych pomysłach? Wybraliście już coś dla Kaśki na imieniny?