Imieniny Krystyny – wybieramy prezent imieninowy

Wkrótce imieniny Krystyny! Panie o tym imieniu świętować mogą 7 razy w roku, w tym w Walentynki, niemniej najczęściej akurat 14 lutego wolą celebrować jako odrębne święto. Kolejną okazją aby złożyć Krystynie życzenia i podarować jej upominek będzie 13 marca. Każda Krysia to kobieta nieprzeciętna, toteż zadbajcie aby właśnie taki był prezent na imieniny dla niej!

Imieniny Krystyny a prezent- wybierz coś z osobistym charakterem

Wszystkie Krysie cechuje dbałość o najdrobniejsze detale. Zawsze starają się zorganizować najmniejsze przedsięwzięcie krok po kroku. Krystyna to kobieta, która świetnie sprawdza się na kierowniczym stanowisku, ponieważ jej główną cechą jest regularność. Szczere Krysie są odważne i bohatersko dążą do wyznaczonego celu. Prawdą jest, że niektóre osoby mogą wiele nauczyć się od tych pań. 13 marca jest okazją do obdarowania każdej Krystyny wspaniałym prezentem, który podkreśli i odzwierciedli zmysł organizacji. Może to być więc notatnik: polecamy dedykowany dla niej notes drewniany z imieniem. Na przykładowym zdjęciu widnieje inne imię, ale wygrawerujemy imię solenizantki, nie ma problemu! Dzięki temu, że okładka jest drewniana, notes taki zyskuje na oryginalności, jak również na trwałości. Zdecydowanie wyróżni się spośród innych artykułów papierniczych.

Notes drewniany na imieniny krystynyA może gustowny, drewniany organizer na biurko? Zobaczcie sami jaki jest praktyczny! Od razu tak uporządkowane biurko jakoś tak lepiej wygląda, prawda? Na powierzchni prezentowanego organizera umieścimy imię solenizantki, oraz wskazany przez Was napis. organizer drewniany z grawerem

Biżuteria na imieniny Krystyny

Już abstrahując od zamiłowania do organizacji, można podarować świętującej Krysi piękny naszyjnik lub komplet biżuterii.  Płynąca z serca dedykacja, zamieszczona wewnątrz pudełeczka dopełni dzieła. Wysokiej klasy biżuteria damska to zawsze doskonały pomysł na prezent dla niej na wszelkie okazje. To właśnie element personalizacji pozwoli Wam dopasować ściśle podarunek do konkretnej osoby.

serduszko srebrne prezent na imieniny krystyny

Wybierać możesz spośród biżuterii srebrnej, srebrnej pozłacanej, złotej bądź sztucznej, ale efektownej. Najczęściej jako prezenty imieninowe wybierane są naszyjniki. Znakomicie w roli podarunku sprawdzą się również bransoletki czy kolczyki. Je również zapakujemy w eleganckie pudełeczka jubilerskie, wewnątrz których zamieścimy Waszą dedykację. Na niektórych modelach naszyjników istnieje również możliwość wykonania krótkiego graweru na zawieszce.