Lusterko kompaktowe z nadrukiem lub grawerem na prezent

Lusterko kompaktowe to niezbędny gadżet w każdej, damskiej torebce. Pozwala na szybkie poprawki makijażu, dzięki niewielkim gabarytom można mieć je zawsze przy sobie. Co więcej, lustereczko daje spore możliwości jeżeli chodzi o personalizację. Na jego powierzchni możemy umieścić nadruk z imieniem bądź wygrawerować imię. Ten drobny zabieg sprawia, że lusterko kieszonkowe doskonale sprawdzi się jako prezent! Co więcej, będzie to praktyczny upominek dla kobiety na naprawdę wiele okazji!

Lusterko kompaktowe z personalizacją

Pewnie nieraz słyszeliście, że mała rzecz a cieszy. To określenie jak najbardziej pasuje do opisywanego w tym wpisie rodzaju lusterek. Inne określenia które będą do lusterka kieszonkowego to:

  • praktyczne
  • pamiątkowe
  • oryginalne
  • eleganckie
  • małe

lusterko z nadrukiem

Lusterko kieszonkowe z grawerem

Wybierając dowolną treść graweru sprawisz, że Twój upominek stanie się udaną niespodzianką, która będzie czarować i robić wrażenie. Co więcej, produkt będzie pasować wyśmienicie do każdej damskiej torebki, spełni rolę kontrolera wizerunku i poprawi humor za każdym razem, gdy ulubiona pani na niego spojrzy. Poniżej możesz obejrzeć okrągłe lusterko z grawerem dedykacji.  Ponadto jedno z lusterek jest standardowe, drugie jest powiększające.

lusterko kompaktowe

Wybierając dowolną treść graweru sprawisz, że Twój upominek stanie się udaną niespodzianką, która będzie robić wrażenie. Produkt będzie pasować wyśmienicie do każdej damskiej torebki, spełni rolę kontrolera wizerunku. Ponadto poprawi humor za każdym razem, gdy spojrzenie właścicielki lusterka padnie na dedykacje. Ponadto, dostępne są lusterka okrągłe, kwadratowe lub nawet w kształcie serc.lusterko kompaktowe z nadrukiem

Zadbaj o to, by zatrzymać się na dłuższy czas w sercu bliskiej osoby i podaruj jej pamiątkę, która sprawdzi się w tej roli fenomenalnie. Co sądzicie o tego typu lusterkach? Macie? Lubicie?