Personalizowana skarbonka dla dziecka na prezent

Skarbonka dla dziecka

Każdy rodzic chce, aby jego pociecha wyrosła na dobrego człowieka. Powszechnie uważa się, że rozrzutność to zła cecha, więc od małego postaraj się uczyć swoje dziecko gospodarowania swoim budżetem. Dobre nawyki z dzieciństwa zaprocentują w przyszłości. Skarbonka dla dziecka, jest to więc prezent praktyczny. Zdecydujcie się na grawer lub nadruk, z imieniem dziecka i dedykacją a nabierze indywidualnego charakteru.

Nie tylko świnka skarbonka

Słyszysz hasło skarbonka dla dziecka, to wielce prawdopodobne jest, że myślisz świnka skarbonka. To najpopularniejszy na całym świecie kształt i wzór jaki przybierają skarbonki. Oczywiście, takie skarbonki świnki mamy i my. Zwierzątko jest posrebrzane, a następnie lakierowane: sprawia to, że przedmiot pięknie połyskuje, oraz zyskuje odporność na ścieranie. Dla tych którym świnki się znudziły, mamy całą gamę innych propozycji skarbonek odpowiednich jako prezent na rozmaite okazje.

swinka skarbonka z grawerem
Posrebrzana świnka skarbonka wyśmienicie sprawdzi się jako praktyczny prezent.

Skarbonka na chrzest jako prezent dla dziecka

Czy wiedzieliście, że coraz większą popularność zyskują sobie skarbonki na chrzest? Eleganckie, posrebrzane skarbonki zostaną wzbogacone o precyzyjnie wykonany grawer.  Można w nim zawrzeć imię dziecka, datę chrztu oraz to od kogo dziecko otrzymało taki personalizowany prezent. Dzięki temu taka wytworna skarbonka dziecięca urasta do miana cennej pamiątki, która będzie towarzyszyć dziecku długo.

skarbonka grawerowana na chrzest
Grawer na skarbonce sprawi, że będzie to wymarzony prezent na chrzciny.

Personalizowana skarbonka dla dziecka

Korzyści płynących z założenia skarbonki dziecku jest wiele. Dzieciaki uczą się oszczędności, jak i zaczną rozumieć wartość pieniądza. Nauka oszczędzania przy pomocy skarbonki uczy je, że na pewne rzeczy trzeba sobie zapracować i nie zawsze warto wydawać pieniądze na błahostki, np. na słodycze.  Umieszczenien na skarbonce imienia dziecka sprawia, że staje się to personalizowany prezent dla dziecka warty rozważenia.

personalizowana skarbonka dla dziecka
W tej skarbonce dziecko może obserwować przyrost oszczędności.

Jak podobają się Wam nasze skarbonki?