Co wybrać na upominek na pożegnanie?

W życiu szczęśliwe i radosne chwile przeplatają się z momentami smutku i melancholii. Pożegnanie z pewnością nie należy do przyjemnych momentów zarówno dla osoby, która odchodzi jaki i dla jej najbliższego otoczenia. Rozstanie z bliską osobą, zwłaszcza po wielu latach współpracy, to zwykle trudny i bolesny czas.

Prezent na zakończenie edukacji szkolnej

Koniec roku szklonego budzi skrajne emocje. Uczniowie z jednej strony cieszą się z opuszczenia szkolnych murów i odejścia na zasłużony odpoczynek, a z drugiej żal im rozstawać się z kolegami i koleżankami. Koniec szkoły to także czas pożegnania z ulubionymi nauczycielami. To wspaniała okazja do wręczenia upominku , który wyrazi wdzięczność i podziękowania dla nauczyciela za przekazaną wiedzę. Doskonałym prezentem na pożegnanie dla nauczyciela będzie certyfikat w ramce z nadrukiem osobistej dedykacji lub życzeń. Spersonalizowany dyplom będzie dla nauczyciela sentymentalną pamiątką, przypominającą uczniom wspaniały czas spędzony z uczniami.

certyfikat w ramce z personalizacją dla nauczyciela
Certyfikat w ramce dla nauczyciela na prezent

Prezent na pożegnanie dla księdza

Zdarza się że po wielu latach posługi kapłan żegna się z parafią i odchodzi do innej placówki. Warto uroczyste pożegnanie proboszcza okrasić wyjątkowym upominkiem na pamiątkę. Prezent dla księdza na pożegnanie powinien także wyrażać naszą wdzięczność za wieloletnią posługę kapłańską. Szklana statuetka z indywidualnym grawerem świetnie sprawdzi się w roli pożegnalnego podarunku dla księdza. Na szklanym trofeum możesz zamieścić słowa podziękowania i wdzięczności w postaci trwałego graweru. Statuetka będzie wdzięcznie prezentować się na półce przypominając kapłanowi czas spędzony w jego ukochanej parafii.

Szklana statuetka dla księdza z grawerem dedykacji

Prezent na pożegnanie pracownika

Przejście na emeryturę to szczególne wydarzenie w życiu każdego pracownika. Po wielu latach ciężkiej pracy nadchodzi czas na odpoczynek, realizację marzeń i poszukiwanie nowych zainteresowań i pasji. Odchodzący na emeryturę pracownik często urządza pożegnalne przyjęcie w gronie koleżanek i kolegów z pracy i przełożonych. Nierzadko zdarza się, że współpracownicy wręczają odchodzącemu na emeryturę koledze lub koleżance pamiątkowy upominek. Jeśli w najbliższym czasie będziesz zmagał się z wyborem odpowiedniego prezentu na pożegnanie dla pracownika to podsuwamy Ci pomysł na sprawdzony upominek. Dla mężczyzny odchodzącego na emeryturę doskonałym prezentem będzie dębowa beczka na alkohol z grawerem.

 

Dębowa beczka na prezent na pożegnanie dla pracownika
Beczka dębowa na pożegnanie pracownika

 

Wazon na pożegnanie dla kobiety

Z kolei dla kobiety polecamy prezent, który będzie pięknie prezentował się w jej domu. Rewelacyjnie sprawdzi się duży wazon z kryształem Swarovski, na którym wygrawerujemy życzenia od wszystkich współpracowników. Wszystkie cięte kwiaty będą prezentowały się w nim niezwykle elegancko, a wazon swym niepowtarzalnym charakterem przyciągnie uwagę każdego. Szklany wazon świetnie wpasuje się w każde wnętrze i będzie piękną pamiątką dla obdarowanej osoby.

Wazon Swarovski z grawerem dedykacji

Prezent na pożegnanie szkoły

Życie pisze różne scenariusze. Czasami zdarza się, że nasza najbliższa przyjaciółka z powodu zmiany szkoły czy pracy wyjeżdża do innego miasta czy kraju. Jeśli chcesz na zawsze pozostać w jej pamięci podaruj jej upominek, dzięki któremu na zawsze pozostaniesz w jej sercu. Postaw na sznurkową bransoletkę z zawieszką charms, na której wygrawerujesz dla niej swoje imię. Twoja przyjaciółka będzie mogła mieć osobisty podarunek od Ciebie zawsze przy sobie.

Bransoletka z grawerem dedykacji z zawieszką koniczyny
Fioletowa bransoletka Marbell z personalizacją do wyboru rodzaj zawieszki