Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Prezent na Zakończenie Roku Szkolnego

Nowości w Prezent na Zakończenie Roku Szkolnego

Koszulka damska z nadrukiem dla nauczycielki Rozmiar L - Wielki człowiek
Filiżanka ze spodkiem i złotą łyżeczką dla nauczycielki - Chodząca wiedza
Statuetka szklana serce z nadrukiem dla wychowawczyni - Najlepsza
Świeca zapachowa z drewnianym knotem dla nauczycielki - Ze świecą szukać
Koszulka damska z nadrukiem dla nauczycielki Rozmiar M - Wielki człowiek
Podkładka na biurko z grawerem dla nauczycielki - Nauczyciel z klasą

Prezent na Zakończenie Roku Szkolnego

Okres, który spędzamy pomiędzy szkolnymi murami jest jednym z najważniejszych okresów w ciągu całego naszego życia. To tam uczymy się wiedzy, którą później możemy wykorzystać w pracy i dalszym życiu. Rozwijamy tam swoje umiejętności i zdolności, a także możemy poznać swoje talenty oraz zainteresowania. Między innymi ze względu na to, jest to czas podczas którego rozstrzyga się poniekąd to, co stanie się z nami w przyszłości. Już wtedy mamy przed sobą mglistą wizję tego, jak chcielibyśmy żeby wyglądało nasze życie i z czym chcemy je powiązać. Powoli zdajemy sobie już sprawę w jakim kierunku chcemy zmierzać i podporządkowujemy nasze działania w taki sposób, by osiągnąć obrany cel. W tym wszystkim pomagają nam nasi nauczyciele. Wkładają całe swoje serce by nie tylko nauczyć nas tego co sami wiedzą, ale także pokazać nam, jakimi powinniśmy być ludźmi. Zawdzięczamy im tak dużo, że prezent dla nauczyciela na koniec szkoły w ramach podziękowania stał się niemal tradycją każdej szkoły. Niemniej jednak kwiaty i czekoladki są prezentami, które nauczyciele dostają wtedy niemal w hurtowych ilościach, dlatego czasem warto podjąć się wysiłku i postarać się o coś bardziej oryginalnego. W tej kwestii, produkty znajdujące się w tej kategorii mogą być właśnie podpowiedzią.

Upominek dla wychowawcy

Jednym z pomysłów na prezenty na koniec szkoły jest notatnik „Nauczyciel na 5+” z nadrukiem imienia i nazwiska nauczyciela na okładce. Jeśli chodzi o zawód nauczyciela tego typu prezent jest niezwykle trafiony. W kwestii praktyczności, jest on świetnie wyposażony: posiada trzy kieszonki, uchwyt na długopis oraz bloczek z karteczkami. Będzie on wspaniałą formą podziękowania za trud i wysiłek każdego nauczyciela, jak również będzie mu służył przez długi okres czasu. Prezent dla wychowawcy na koniec roku również powinien być czymś wyjątkowym. Filiżanka na spodku z łyżeczką oraz napisem „ Najwspanialsza wychowawczyni pod słońcem” będzie w tym wypadku bardzo dobrym pomysłem na prezent. Filiżanka jest przedmiotem bardzo eleganckim oraz kreatywnym pomysłem na prezent dla nauczycielki. Genialnie sprawdzi się podczas przerwy na kawę między kolejnymi zajęciami. W cenę wliczona jest również personalizacja filiżanki, która sprawi, że prezent stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy. Upominki na zakończenie roku szkolnego nie muszą być wcale oryginalne i zaskakujące . Świetnym pomysłem bywa często coś bardzo popularnego, ale równocześnie praktycznego, zwłaszcza w tym zawodzie. Przykładem może być między innymi ekskluzywny długopis Parker w eleganckim etui, który jest jednym z produktów naszego sklepu, proponowanym na tą właśnie okazję. Bycie nauczycielem, nawet w dobie unowocześniania szkół, wiąże się z nieustannym pisaniem. Sprawdzanie wypracowań, sprawdzianów, czy też zeszytów zawsze wymaga użycia tego właśnie przedmiotu. Taki prezent dla wychowawcy na koniec szkoły byłby bardzo dobrym pomysłem, zwłaszcza po dodaniu dedykacji, która bezapelacyjnie będzie mu przypominać o Tobie oraz Twojej klasie, przy każdym jego użyciu.

Prezent na zakończenie roku szkolnego

Nie czarujmy się! Koniec roku szkolnego to dzień, na który z utęsknieniem czekają dzieci, rodzice i nauczyciele. Mało tego, nie łatwo powiedzieć, która z tych grup najbardziej tęskni za wakacjami. Moglibyście się bardzo zdziwić...W końcu nadchodzi czerwiec i koniec roku szkolnego staje się faktem. Kiedy coś się kończy, od razu zaczynamy milej to wspominać. Trochę jak z wojskiem – bywało różnie, ale w cywilu fajnie się o nim gada. Chyba wszyscy pamiętamy ten dreszczyk emocji przed ostatnim dzwonkiem, jeszcze tylko świadectwo i dwa miesiące niczym nieskrępowanej wolności. Tylko czasami widmo szkolnej cenzurki psuło nam nieco humor...Wiedzieliśmy jednak, że jaka praca taka płaca i każdy z nas z przyjemnością wręczał tradycyjny prezent na zakończenie szkoły. Bo przecież prezenty dla nauczycieli na koniec roku to stara, od pokoleń kultywowana tradycja. Od razu wam powiemy, że nie tylko u nas, ale prawie na całym świecie...Jedyne co w niej uciążliwe to to, że niestety, trzeba ten prezent na koniec roku znaleźć. Jeśli jednak do nas trafiliście, to pytanie – co dla nauczyciela na koniec roku? - szybko przestanie być jakimkolwiek problemem.

Prezent dla nauczyciela na koniec roku

Prezenty na koniec roku dla nauczycieli to nie tylko tradycja, ale również wyraz naszego szacunku dla ich pracy, podziwu dla cierpliwości oraz dowód na szczere podziękowania za ich trud i wysiłek. Prezent dla nauczyciela na zakończenie roku naprawdę nie musi być kosztowny. Uwierzcie, nauczyciele wcale takich nie oczekują. Wręcz przeciwnie! Najpiękniejsze upominki na zakończenie roku szkolnego to te zaprojektowane przez was, oryginalne podziękowania dla nauczycieli. Takie właśnie oryginalne, wykonane własnoręcznie przez uczniów to najpiękniejsza pamiątka i upominek dla nauczyciela na koniec roku. Czasy i obyczaje zmieniają się jednak nieustannie i skromny kwiatek lub laurka przestają wystarczać jako prezent na zakończenie roku szkolnego dla nauczyciela, a rodzice często decydują się na bardziej „wypasiony”, składkowy prezent dla nauczyciela na koniec roku. W naszej ofercie znajdziecie dziesiątki fantastycznych propozycji na piękne i oryginalne upominki na koniec roku szkolnego. Najważniejsze jest to, że każdy wybrany przez was, upominek specjalnie dla was poddamy procesowi pełnej personalizacji. Znakomitym grawerem lub nadrukiem umieścimy wasze życzenia i dedykacje dla ulubionych nauczycieli. Pomyślcie, szklane serce z grawerem waszej dedykacji, spersonalizowana filiżanka, czy długopis z grawerem dla nauczyciela to może być właśnie ten wyjątkowy, pełen dobrych uczuć i emocji prezent dla nauczyciela na pożegnanie. My gwarantujemy idealny grawer dl nauczyciela, a wy tylko poszukajcie odpowiednich słów.

Prezent dla wychowawcy na koniec roku

Wychowawca to ten jedyny w swoim rodzaju nauczyciel – dwa w jednym – tata i mama dwudziestki nie zawsze najmilszych „bobasów”. Dobry wychowawca to prawdziwy skarb i dlatego chcecie, żeby wasz prezent dla wychowawcy był szczególny i wyjątkowy. Mamy wspaniałą ofertę, z której bez problemu wybierzecie odpowiedni prezent na koniec roku dla wychowawcy. Nasza oferta jest bogata i zróżnicowana tak, abyście bez kłopotu wybrali prezent dla wychowawcy na koniec liceum, który na pewno będzie się różnił od prezentu dla wychowawczyni na koniec roku, którym pożegnacie waszą ukochaną panią z nauczania początkowego. Zaufajcie nam i uwierzcie, że każdy wasz prezent dla wychowawcy na zakończenie roku może być doskonałym i wyjątkowym. Wystarczy jedynie spersonalizować go grawerem lub nadrukiem. Obiecujemy, że zrobimy to rewelacyjnie! Wy tylko ułóżcie rewelacyjne życzenia i dedykacje...

Loading...
Ładowanie ...