Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Prezent na I Komunię Św.

Nowości w Prezent na I Komunię Św.

Pismo Święte w skórzanym etui z grawerem na komunię - Święta tajemnica
Kuferek na biżuterię z nadrukiem dla dziewczynki - Cel świętości
Statuetka szklana z nadrukiem na komunię dla chłopca - Wspólnota
Złote serce z cyrkoniami pr. 585 na pamiątkę komunii - Duchowa przemiana
Skarbonka świnka drewniana z nadrukiem na komunię - Pierwszy budżet
Złoty Aniołek pr. 585 na komunię dla dziewczynki - Świadectwo wiary

Prezent na I Komunię Św.

Przyjęcie sakramentu Pierwszej Komunii Świętej to wyjątkowy czas zarówno dla dziecka jak i jego rodziców. Jest to drugi z kolei po Chrzcie Świętym sakrament jaki możemy przyjąć. W dniu I Komunii po raz pierwszy w pełni uczestniczymy we mszy świętej, przyjmując ciało Chrystusa pod postacią białego opłatka. Prezent komunijny jest nieodzownym dodatkiem – pamiątką tego ważnego dnia dla każdego dziecka. U nas możesz wybrać taki, który spełnia jednocześnie dwa warunki - sprawi radość dziecku oraz ma wartość użytkową. Prezent komunijny dla dziewczynki powinien w pełni oddawać charakter tej ceremonii.

Pamiątka Komunii Świętej

Do tradycyjnych prezentów z pewnością możemy zaliczyć bardzo popularne: obrazki z wizerunkiem Anioła Stróża, Świętej Rodziny czy Madonny z Dzieciątkiem. Laminowane srebrem obrazki to trwałe pamiątki z dnia Pierwszej Komunii Świętej, które wraz z grawerowaną dedykacją przypominać będą to niezwykłe wydarzenie. Świetnie sprawdzą się także jako ozdoba dziecięcego pokoju zawieszone na ścianie czy postawione na półce. Klasycznym i tradycyjnym upominkiem wręczanym z okazji I Komunii jest bez wątpienia zegarek. Wzbogacając go o grawer osobistej dedykacji uczynisz go pamiątka komunijną o ponadczasowym charakterze. W roli komunijnej pamiątki doskonale sprawdzą się także posrebrzane skarbonki z grawerem. Skarbonka w kształcie koparki lub lokomotywy będzie świetnym prezentem na komunie dla chłopca, natomiast ta w formie dziecięcego wózka sprawdzi się jako prezent na komunię dla dziewczynki. Prezenty na komunię, które przybliżą dziecku biblijne historie i w prosty sposób przekażą naukę Chrystusa będą Biblie i Pisma Święte. Taka księga wraz z grawerowaną dedykacją stanie się pamiątką na całe życie pogłębiając wiarę u dziecka. Piękne albumy, w których umieścisz zdjęcia z Pierwszej Komunii począwszy od przygotowań w domu do momentu uroczystego przyjęcia stanie się wspaniałym prezentem na Pierwszą Komunię od matki chrzestnej.

Pamiątka Pierwszej Komunii dla chłopczyka lub dziewczynki

Bardziej nowoczesne już prezenty to szklane statuetki, czy ciekawe zestawy prezentowe. Sporym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszy się także złota i srebrna biżuteria. Złote i srebrne medaliki na łańcuszku z wizerunkami świętych to nie tylko doskonałe pamiątki, ale także lokata pieniężna w wartościowy kruszec. Komplet biżuterii umieszczony w gustownym opakowaniu, sprawdzi się rewelacyjnie jako upominek, który będzie służył przez długie lata. Dodatkowym elementem, który sprawi, że pamiątka komunijna będzie niepowtarzalna będzie grawerowana dedykacja lub cytat, umieszczone na laminowanej tabliczce w pudełeczku prezentowym. Na niemal każdym z produktów dostępnym w naszym sklepie możemy wygrawerować dowolny symbol i tekst: imię, życzenia, dedykacje, sentencje - możesz wybrać gotowy wzór lub przesłać swój tekst. Do prezentu komunijnego możesz także dołączyć okolicznościową kartkę z życzeniami, wykonaną ręcznie według naszego indywidualnego projektu. Zamiast tradycyjnej koperty z pieniędzmi i kartką polecamy ręcznie wykonaną tubę dekoracyjną z życzeniami. 

Pamiątki komunijne z dedykacją

W ciągu ostatnich dwudziestu lat rynek prezentów komunijnych przeszedł prawdziwą rewolucję. Pojawiły się na nim produkty z najwyższej półki, a jakość stała się wyznacznikiem popularności wśród systematycznie poszerzanej oferty pamiątek komunijnych. Zaczęto również poszukiwać i cenić oryginalne pamiątki komunijne, które szybko zaczęły szokować klientów przywiązanych do starej, dobrej tradycji komunijnej. Rozpoczął się prawdziwy wyścig zbrojeń połączony z kosmicznymi cenami. Na szczęście chyba mamy to już za sobą i powoli znów zaczynamy rozumieć, że pamiątka pierwszej komunii powinna jednak mieć w sobie to coś, co sprawia, że staje się ona czymś wyjątkowym, a nie jest tylko kolejnym, choćby i najdroższym gadżetem. Stąd niezwykły renesans biżuterii złotej i srebrnej jako ponadczasowej pamiątki na komunię. Poszukujecie nowych, pełnych artyzmu wzorów łańcuszków i medalików, pytacie często o pozytywki, które stają się w istocie małymi dziełami sztuki. Podobnie rzecz ma się z piórami i długopisami topowych, światowych marek Poddane procesowi personalizacji techniką graweru i nadruku, pięknie zapakowane i gotowe do wręczenia stają się idealnymi pamiątkami na komunię. Jedno tylko nie zmienia się od dłuższego już czasu. Czy to pamiątka komunijna od chrzestnej, czy drobny, skromny upominek musi być on w pełni spersonalizowany. Musicie wiedzieć, że wszystkie upominki na komunię z naszej oferty jesteśmy w stanie perfekcyjnie spersonalizować. Dysponujemy nowoczesnymi technologiami graweru i nadruku oraz wspaniałą ekipa techników, którzy specjalnie dla was spersonalizują każdy, najmniejszy nawet, wybrany przez was prezent na komunię. Ten powrót do tradycyjnej pamiątki pierwszej komunii świętej sprawił, że niezwykle ważne stają się słowa waszych życzeń i dedykacji. Ich grawer, zamieszczony często na dodatkowych tabliczkach to istotna część pamiątki na komunię dla dziewczynki i chłopca. To wasze przesłanie, słowa dobre, mądre i ciepła, która przez całe życie będą towarzyszyć obdarowanemu dziecku.

Loading...
Ładowanie ...