Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 13,90 zł

Zegarki na komunię

Nowości w Zegarki na komunię

Smartwatch GRAVITY GT1-6 dla dziewczynki na komunię - Junior
Smartwatch G. Rossi SW010-11 na komunię dla chłopca - Gadżeciarz
Zegarek CASIO LRW-200H-7E2 w etui z grawerem na komunię - Eucharystia
Zegarek Casio G-shock GA-100-1A4ER dla chłopca na komunię - Czasomierz
Zegarek smartwatch dla chłopca G. Rossi na komunię - Pora modlitwy
Zegarek smartwatch dla dziewczynki GRAVITY GT1-1 na komunię - Krok do Boga

Zegarki na komunię

Zegarki na komunię

Czy może być bardziej klasyczna pamiątka pierwszej komunii? Całe pokolenia wychowały się w przekonaniu, że zegarek na komunię, obok biblii i medalika to jedyny i wyjątkowy prezent na komunię. Wieki temu, bo w końcówce lat siedemdziesiątych zegarek napotkał pierwszego poważnego konkurenta na pamiątkę komunijną – rower! A potem rozpoczął się już istny wyścig zbrojeń i kolorowy zawrót głowy. Łezka kręci się w oku...pomyślcie tylko ile problemów odpadało chrzestnym i zaproszonym gościom. O czasy i obyczaje! Chciałoby się rzec, a jednocześnie zdajemy sobie, że wszystko podlega nieustannej zmianie, więc i pamiątki komunijne są na miarę nowych czasów. Musimy przyznać, że w kwestii pamiątek na komunię jesteśmy trochę konserwatywni i przywiązani do tradycji. Dlatego cieszymy się, że zegarki na komunię przetrwały jako atrakcyjna pamiątka komunii świętej. Nadal są wręczane, a że poziom zamożności naszego społeczeństwa wzrósł niebywale, więc i kultowy radziecki zegarek zastąpiły modele najwyższej klasy, pochodzące z pracowni najlepszych światowych producentów. Zegarki na rękę z klasycznym mechanizmem lub nowoczesne, elektroniczne cacka. Łączy je jedno! Grawer dedykacji to dzisiaj obowiązkowy zabieg, któremu poddajemy wszystkie pamiątki na komunię. W naszej ofercie znajdziesz elektroniczne zegarki renomowanych firm takich jak Casio lub Timex. Nie są to na pewno topowe marki premium, ale do naszej ofert wybraliśmy świetnie zaprojektowane, niezawodne i w pełni sprawdzone pod względem jakości modele, adresowane specjalnie do młodych, aktywnych i pełnych energii ludzi. Każdy egzemplarz opatrzymy idealnym grawerem waszej dedykacji i zapakujemy w eleganckie etui. Otrzymacie w ten sposób gotową do wręczenia, gustowną i spersonalizowaną pamiątkę komunii.

Zegarek na komunię z grawerem

Powtórzymy jeszcze raz żelazną zasadę dotyczącą przygotowania współczesnych prezentów. Każdy prezent lub pamiątka musi zostać w pełni spersonalizowana grawerem lub nadrukiem dedykacji. Dotyczy to również zegarka jako pamiątki komunijnej. Zadajecie sobie więc pytanie - co wygrawerować na zegarku? Nasza odpowiedź będzie bardzo krótka – piękna , wzruszającą dedykację, która wzruszy i poruszy serce obdarowanego dziecka. Postaraj się, bo zegarek na komunię to jedna z bardziej trwałych pamiątek na komunię.

Srebrny zegarek na komunię

Już wiesz, że każda pamiątka pierwszej komunii musi zostać poddana personalizacji grawerem lub nadrukiem. Pozostaje tylko odpowiedź na następne, proste w zasadzie pytanie – jaki zegarek na komunię? Tutaj wszystko zależy od waszej inwencji i zasobności portfela. Dzisiaj rynek oferuje egzemplarze czasomierzy, których wartość waha się od kilkuset złotych do kilkuset tysięcy…nasza oferta jest o wiele skromniejsza, ale jesteśmy przekonani, że możecie z niej wybrać zegarek idealny na pamiątkę komunijną dla dziecka bez względu na płeć. Polecamy szczególnie srebrny zegarek na komunię dla dziewczynki i sportowy zegarek z grawerem dla chłopca. Wszystkie idealnie zapakujemy, a o grawer swojej dedykacji możesz być spokojny...Będzie perfekcyjny!

Loading...
Ładowanie ...