Opinie w naszym sklepie pochodzą od realnych klientów, którzy dokonali u nas zakupu. Dodanie opinii możliwe jest tylko przez link który klienci otrzymują po zakupie prezentu w naszym sklepie.
Błyskawicznie realizacja zamówienia
bardzo szybka realizacja
Szybka realizacja i zgodna z zamowieniem
Dobry kontakt z firmą
Szybka realizacja zamówienia i kazdy szczegol wykonany tak jak sobie tego zyczylismy :)
Bardzo dobra obsługa
Wszystko jest ok ????
Bardzo szybka dostawa. Proponowana przeze mnie zmiana zrobiona.
Przesyłka dotarła terminowo. Wszystko ok .
Polecam, jestem bardzo zadowolona, uwzględniono moje uwagi i wyszło dokładnie jak chciałam
Szybko sprawnie / komunikacja pierwszej klasy
Szybka realizacja
Wszystko poszło szybko sprawnie
Szybka realizacja zamówienia - zamówienie zostało sprawnie przetworzone, szybko wykonane i wysłane.
Super
Szybko i solidnie
Mimo komplikacji wszytko poszło sprawnie.
Bezproblemowo
Zamówienie z brelokiem wykonane ekspresowo i jeszcze tego samego dnia wysłano, aż w szoku byłam ale na plus :)
Rzetelna, fachowa, szybka obsługa.
Super kontakt
Szybka realizacja, wszystko zgodnie z zamówieniem, dobrze zapakowane. Chętnie wrócę i bardzo polecam. Dziękuję, jestem zachwycona.
Szybka wysyłka, dobrze zapakowana, informacje o zamówieniu na każdym etapie.
Szybka realizacja, bardzo dobra obsługa klienta, szybka reakcja na zmiany w zamówieniu.
Szybka wysyłka
Produkt zgodny z opisem. Grawer wykonany zgodnie z zamówieniem. Przesyłka dostarczona szybko. Wszystko super!
Bardzo dobry kontakt, szybka wysyłka, polecam.
Bardzo dobry serwis I szybka dostawa
Jasne zasady zakupu, szybka dostawa.
Bardzo miła obsługa produk najwyższej jakości Polecam
Spełnia oczekiwania, dobry pomysł na niecodzienne okazję. Polecam.
Szybko i sprawnie
Bardzo miły i rzeczowy kontakt. Wszystko sprawnie i ekspresowo załatwione.
Wszystkie problemy rozwiązane
Bardzo szybka i sprawna realizacja
Ekspresowa wysyłka, wszystkie uwagi uwzględnione przy zamówieniu :)
Ok nie mam zastrzeżeń
Polecam z całego serca sklep. Profesjonalnie, szybko i przyjemnie. Mega zaskoczyła mnie wysyła, gdyż już na drugi dzień po zamówieniu otrzymałam zamówienie.
Jak wyżej
Dokłanie
Polecam
Szybka dostawa,produkt spełnił moje oczekiwania
Szybko, zgodnie
Jestem bardzo zadowolona. Przesyłka dotarła szybko, produkty dobrze spakowane. Polecam
Polecam. Duży wybór
Szybko, sprawnie i konkretnie
Jestem zadowolona
Szybka realizacja zamówienia ,
Obsługa jest bardzo pomocna, miła i chętna do pomocy. Mimo 2-krotnego zmieniania tekstu na tabliczce po stworzeniu zamówienia wszystko przyszło tak jak ostatecznie miało być. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i cierpliwość do klienta oraz bardzo polecam
Idealnie przygotowany prezent i szybko dostarczony!
Produkt zamawiałam telefonicznie. Miła i merytoryczną rozmowa. Zamówienie zrealizowane bardzo dobrze.
Szybka wysyłka.
Długo szukałem czegoś faktycznie indywidualnego.
Towar zgodny z zamówieniem
Sklep wykonał usługę zgodnie z moimi oczekiwaniami. Od zamówienia poprzez dostawę wszystko przebiegało bez zarzutów. Szybka wysyłka, jakość wykonania i efektowne solidne opakowanie to dodatkowy atut. Usługa wykonana profesjonalnie i bez problemów. Polecam każdemu kto ceni profesjonalizm.
Szybka dostawa
Polecam wszystko zgodnie z ofertą. Na pewno jeszcze skorzystam
Szybka przesyłka.
zamowienie suoer zrealizowane , transport z Polski do Belgii szybciutki , jestem bardzo zadowolona
Szynka wysylka, super jakosc
Przesyłka dotarła do mnie bardzo szybko.
szybka, profesjonalna dostawa
rewelacyjnie, perfekcyjnie, dobry kontakt, szybko
Bardzo szybka realizacja
Szybka, profesjonalna obsługa i wysyłka.
Zamówienie zrealizowane i wysłane tego samego dnia co zamówiłam. Wszystkie moje uwagi zostały uwzględnione. Polecam!!!
Wysyłka ekspresowa..produkt zgodny z opisem.. polecam
Idealna obsługa:)
Szybka dostawa bezproblemowa
Sprawnie, bez problemow
Szybki kontakt w celu wymiany zdjęć, które nie nadawały sie do wydruku. Zostałam od razu poinformowana, które zdjęcia siw nie nadają i dlaczego. Natychmiastowe wykonanie usługi po wysłaniu przeze mnie innego zdjęcia. Bardzo polecam tą firmę.
Obsługą super
Szybka doszła paczka
Zamówienie dotarło na czas, odpowiednio zapakowane.
Super kubek,piękny grawer ????
bardzo profesjonalny portal polecam bardzo, szybko i terminowo
Bardzo szybka realizacja zamówienia. W ciągu dwóch dni od złożenia zamówienia, przesyłka dotarła do mnie. Polecam.
Bardzo szybka realizacja zamówienia
Szybko i zgodnie z zamowieniem
Udzielono mi satysfakcjonującej odpowiedzi na moje pytania. Obsługa bardzo miła.
Błyskawiczna realizacja ! Na pewno skorzystam kolejny raz, POLECAM.
Pięknie polecam, realizacja szybka, staranna, obsługa bardzo sympatyczna i dokładna. Polecam każdemu, asortyment jest duży, każdy znajdzie coś odpowiedniego.
Szybka realizacja zamówienia
Jestem stałym klientem. Zamówienie zawsze przyjęte zgodnie z zapotrzebowaniem. Bardzo miła obsługa. I bardzo szybka realizacja.
Wszystko super. Szybka realizacja zamówienia i miła obsługa
Szybka realizacja zamówienia, produkt zgodny z opisem
Bardzo dobra
Super szybka realizacja zamówienia.
Super obsługa ???? dziękuję bardzo ????
Ekspresowa obsługa zamówienia, polecam !
Szacunek dla obsługi sklepu, wszystko profesjonalnie.
Bardzo szybka dostawa!!!
Nie pierwszy raz robię u państwa zamówienie, tym razem również jestem bardzo zadowolona . Uszykowane perfekcyjnie, wysyłka bardzo szybka .
Wszystko zgodnie z zamówieniem. Przesyłka na czas. Polecam!
Szybko i bezproblemowo
Szybką i precyzyjna wysyłka zamówienia. Polecam
Miła obsługa i szybki kontakt
Szybka usługa w podanym terminie.
Brawo za szybką wysyłkę, profesjonalna i miła telefoniczna obsługa klienta.
Polecam, prezenty zakupione spełniają oczekiwania. Chętnie wrócę przy innej okazji. Wszystko sprawnie i szybko.
Zamówienie zostało zrealizowane z najwyższą starannością, zgodnie z oczekiwaniami oraz bardzo szybko.
Wszystko poszlo sprawnie i polecam
Ekspresowa realizacja zamówienia oraz dostawa co dla mnie było bardzo ważne. Jestem zadowolona z zakupu. Dziękuję
Bardzo szybka realizacja zamówienia, produkt dobrze zabezpieczony.
Szybka wysyłka, bezproblemowa.
Wszystko super
Szybki czas dostawy
jestem bardzo zadowolona polecam innym i będę korzystać przy okazji
błyskawiczna realizacja
Proszę o przesłanie nr konta w celu dokonania zapłaty za produkt
Polecam firmę i jej produkty
Wystąpił mały problem z zamówieniem, ale został bardzo szybko rozwiązany
Bardzo dobra firma polecam wszystkim
Wszystko gładko i szybko, łącznie z konsultacją. Polecam
szybko wykonane jestem mega zadowolona
Nie ma co uzasadniac. Produkt na prezent w kartonie magazynowym. Nie wypada
Jestem pod wrażeniem jak szybko zamówienie zostało zrealizowane! I wysyłka była już następnego dnia. Polecam!
Szybko i zgodne z opisem
Szybka i bardzo sprawna obsługa. Moja prośba o dokładne zabezpieczenie została spełniona.
Bardzo szybka realizacja.
Sprawna i miła obsługa
Szybka realizacja.
Bardzo szybkie wykonanie oraz wysyłka
Sklep podszedł do zamówienia bardzo profesjonalnie. Szybkie wykonanie zamówienia i bezpieczne opakowanie produktu. Polecam.
Szybka wysyłka,
Szybko sprawnie i bez problemu
bardzo dobry kontakt
obsługa rewelacyjna. Spełniła moją najmniejszą prośbę. Na pewno wrócę.
Szybko
Obsługa wspaniała. Zamawiałam produkt telefonicznie, bo chciałam inny grawer na pudelku. Nie było to problemem dla obsługi. Wszystko miło, jasno i szybko. Wszystko przyszło takie, jak chciałam. Dziękuję i polecam.
Zamówiłem na stronie internetowej a szczegóły omówiłem telefonicznie. Poprosiłem o dodanie naszych imion i nie było to problemem. Przesyłka dotarła na drugi dzień dokładnie w naszą rocznicę. Dziękuje!!!
Realizacja szybka i rzetelną. Jestem bardzo zadowolona.
Grawer bardzo dobrze zrobiony, doskonały kontakt z firmą,szybka wysyłka.Polecam
Szybko i sprawnie. Polecam
Super eleganckie i fachowa
Zakup na stronie bezproblemowy. Szybka realizacja i wysyłka co tu dużo mówić. Wszystko wzorowo!!!
Świetny kontakt z obsługą, szybka dostawa
Szybka realizacja, ładne wykonanie
Kontakt zarówno emaliowany jak i telefonicznym na najwyższym poziomie, produkt wykonany zgodnie z zamówieniem, na pewno skorzystam z tego sklepu w przyszłości jak również polecę znajomym
bardzo dobrze zgodnie z zamówieniem polecam
Pozdrawiam.
Bardzo szybka obsługa zamówienia, wysyłka ekspresowa.
Bardzo szybka dostawa
Wszystko sprawnie załatwione
Super szybka wysyłka, profesjonalne wykonanie
Dziękuję za szybką realizację zamówienia (2 dni).
Bardzo ładne.
Szybko, sprawnie. Polecam
szybka dostawa
Profesjonalna obskuga
duzy wybor, ciekawe prezenty
Jestem bardzo zadowolona. Zamowienie zrealizowane bardzo szybko .
bardzo szybka realizacja, dobrze zapakowany, solidny sprzedawca.
Dużym plusem jest również szybka dostawa oraz estetyczne zapakowanie — prezent był dobrze zabezpieczony i opatrzony firmową naklejką, co zrobiło bardzo dobre wrażenie. Całość wygląda profesjonalnie i idealnie nadaje się na prezent. Zdecydowanie polecam!
Zamówienie przebiegło bardzo sprawnie, wysyłka szybka, prośba o personalizację zamówienia wykonana bezbłędnie.
Karteczka spełniła moje oczekiwania. Dziękuję.
Produkt bardzo starannie i ładnie zapakowany, idealny na prezent :)
Szybko sprawnie polecam.
Super dostawa ,szybka ,zgodna z zamówieniem Jestem bardzo zadowolona .Dziękujemy.
Szybko i sprawnie!
Super obsluga
*****
Wszystko w porządku
Kartki jak na obrazku. Piękne i proste. Przysylka szybka
Bardzo szybka dostawa i miła obsługa.
????
????????????
przesyłka szybko przyszła
Szybko, sprawnie, zgodnie z zamówieniem, polecam
Szybką odpowiedź na maila
Super sprawa życzenia z własnym tekstem
Szybką dostawą. Polecam!
szybka realizacja polecam innym korzystanie
dobry kontakt z kljentem
Zamówienie zostało obsłużone niebywale szybko. Świetnie zoptymalizowany proces. Produkty przyszły w nienaruszonym stanie. Jestem bardzo zadowolona i pięknie dziękuję :)
Szybka obsługa
szybko reakcja i realizacja
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Produkt spełnia swoje wymagania. Szybka wysyłka.
Szybka i bezproblemowa realizacja. Polecam.
Super sklep, duży wybór produktów na prezent
Bardzo mila obsluga przy przyjmowaniu zamowienia I szybkie doreczenie.
Bsrdzo dobry kontakt. Szybko, sprawnie solidnie. Dziękuję
bezproblemowo
Bardzo szybka dostawa, przy zamówieniu dwóch sztuk jednej brak, po zgłoszeniu problemu druga sztuka dostarczona na drugi dzień.
Otrzymany przeze mnie prezent został przesłany ekspresowo . Prawdą jest również że w rzeczywistości łańcuszek z serduszkiem prezentował się lepiej niż na zdjęciach. Jestem mile zaskoczony rzetelnością wykonania usługi.Sklep godny polecenia.
Szybko i bezproblemowo- polecam
BARDZO DOBRY ZAKUP
świetna obsługa, szybkie odpowiedzi na pytania. Super
Pomimo że mieszkam za granicą Polski zamówienie poszła naprawdę szybciutko jestem pod wrażeniem i w przyszłości będę zamawiała piękne prezenty dla najbliższych
Czas na odrobinę cierpliwości
– magia się ładuje! 🪄