Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Przykłady wykonanych prac grawerskich

Przykłady wykonanych prac grawerskich

Tworzenie personalizowanych prezentów to nasza specjalność. Są one zawsze z wielką starannością dobrane do okazji, charakteru i osobowości, płci, wieku i zainteresowań adresata.

Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem. Zawsze staramy się, aby oferowane przez nas produkty charakteryzowały się wysoką jakością wykonania.

W naszym sklepie znajdziesz ponad 3 tysiące pomysłów na prezent na każdą okazję.

Wszystkie produkty, które znajdują się w naszym asortymencie możesz dostosować do swoich wymagań.

Przedstawiamy Ci nasze realizacje prezentów, które wzbudziły ogromny podziw wśród obdarowanych.

Wielokrotnie wykonywaliśmy zamówienia prezentów na podziękowania ślubne dla rodziców. Wśród nich były między innymi wazony, na których grawerowaliśmy tekst podziękowań od pary młodej, a także karafki, stacje pogody i szklane statuetki, które doskonale sprawdzają się także jako prezenty z okazji rocznicy ślubu, które równie często wykonujemy.

Pozostając w tematyce ślubu zwróć także uwagę na nasze realizacje prezentów ślubnych dla pary młodej. Najczęściej są to drewniane albumy, skrzynki na wino oraz szklane karafki w komplecie z kieliszkami lub szklankami. Nowożeńcy z kolei często zamawiają prezenty dla świadków w podziękowaniu za pomoc i wsparcie w czasie ślubu i wesela.

Prezenty urodzinowe to jedne z najczęściej zamawianych przez naszych klientów. Realizowaliśmy już niezliczoną ilość zamówień prezentów dla niej i dla niego z okazji urodzin. Były to między innymi szklane karafki, szachy statuetki, wazony, długopisy, lusterka czy długopisy.

Jeżeli szukasz aktualnie pomysłu na prezent dla bliskiej to jesteś we właściwym miejscu. Przeglądając nasze realizacje prezentów na pewno się zainspirujesz i znajdziesz wspaniały prezent dla niej lub dla niego.

Puść wodze fantazji, zaprojektuj wygląd swojego upominku, a jego realizację pozostaw nam.

Wykonamy dla Ciebie upominek, który zachwyci nie tylko Ciebie, ale przede wszystkim osobę, której go wręczysz.

W naszym sklepie często realizujemy także zamówienia z okazji przejścia na emeryturę.
Dla Panów są to najczęściej grawerowane piersiówki, a dla Pań pamiątkowa biżuteria.

Przygotowujemy także spersonalizowane upominki z okazji Chrztu Świętego. Są to różnego rodzaju dewocjonalia takie jak posrebrzane obrazki, biżuteria,oraz biblie oraz pamiątkowe prezenty – skarbonki, pozytywki, ramki na zdjęcia czy sztućce.

Wykonujemy także zamówienia na upominki z poczuciem humoru na przykład na wieczór panieński lub kawalerski.

Wiele razy realizowaliśmy także specjalne zamówienia według ścisłego projektu klienta.  

Loading...
Ładowanie ...