Przyjęcie sakramentu Pierwszej Komunii Świętej to wyjątkowy czas zarówno dla dziecka jak i jego rodziców. Jest to drugi z kolei po Chrzcie Świętym sakrament jaki możemy przyjąć. W dniu I Komunii po raz pierwszy w pełni uczestniczymy we mszy świętej, przyjmując ciało Chrystusa pod postacią białego opłatka. Prezent komunijny jest nieodzownym dodatkiem – pamiątką tego ważnego dnia dla każdego dziecka. U nas możesz wybrać taki, który spełnia jednocześnie dwa warunki - sprawi radość dziecku oraz ma wartość użytkową. Prezent komunijny dla dziewczynki powinien w pełni oddawać charakter tej ceremonii.

Pamiątka Komunii Świętej

Do tradycyjnych prezentów z pewnością możemy zaliczyć bardzo popularne: obrazki z wizerunkiem Anioła Stróża, Świętej Rodziny czy Madonny z Dzieciątkiem. Laminowane srebrem obrazki to trwałe pamiątki z dnia Pierwszej Komunii Świętej, które wraz z grawerowaną dedykacją przypominać będą to niezwykłe wydarzenie. Świetnie sprawdzą się także jako ozdoba dziecięcego pokoju zawieszone na ścianie czy postawione na półce. Klasycznym i tradycyjnym upominkiem wręczanym z okazji I Komunii jest bez wątpienia zegarek. Wzbogacając go o grawer osobistej dedykacji uczynisz go pamiątka komunijną o ponadczasowym charakterze. W roli komunijnej pamiątki doskonale sprawdzą się także posrebrzane skarbonki z grawerem. Skarbonka w kształcie koparki lub lokomotywy będzie świetnym prezentem na komunie dla chłopca, natomiast ta w formie dziecięcego wózka sprawdzi się jako prezent na komunię dla dziewczynki. Prezenty na komunię, które przybliżą dziecku biblijne historie i w prosty sposób przekażą naukę Chrystusa będą Biblie i Pisma Święte. Taka księga wraz z grawerowaną dedykacją stanie się pamiątką na całe życie pogłębiając wiarę u dziecka. Piękne albumy, w których umieścisz zdjęcia z Pierwszej Komunii począwszy od przygotowań w domu do momentu uroczystego przyjęcia stanie się wspaniałym prezentem na Pierwszą Komunię od matki chrzestnej.

Pamiątka Pierwszej Komunii dla chłopczyka lub dziewczynki

Bardziej nowoczesne już prezenty to szklane statuetki, czy ciekawe zestawy prezentowe. Sporym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszy się także złota i srebrna biżuteria. Złote i srebrne medaliki na łańcuszku z wizerunkami świętych to nie tylko doskonałe pamiątki, ale także lokata pieniężna w wartościowy kruszec. Komplet biżuterii umieszczony w gustownym opakowaniu, sprawdzi się rewelacyjnie jako upominek, który będzie służył przez długie lata. Dodatkowym elementem, który sprawi, że pamiątka

Trwa ładowanie...