Kategorie prezentów

Pendrive na komunię

Pendrive komunijny

Pendrive czyli klasyczna pamięć USB przystosowana do współpracy z komputerem, to obecnie gadżet, bez którego trudno wyobrazić sobie współczesny, zinformatyzowany świat. Doskonale nadaje się do przechowywania i przenoszenia danych, które w każdej chwili możemy wrzucić do naszego „kompa”. Powszechnie wykorzystywany do przechowywania podręcznych plików audio i video. To idealne rozwiązanie, które zrobiło zawrotną karierę, a pendrive na prezent przebojem zdobył sobie ugruntowaną pozycję jako efektowna pamiątka komunijna. Oczywiście na potrzeby prezentowe stworzono nawet pendrivy, które można uznać za małe, ale kosztowne dzieła sztuki. W naszej ofercie znajdziecie niejeden pendrive na komunię, który spełnia podstawowy i zasadniczy warunek na wyjątkowy prezent na komunię. Oczywiście musi to być pendrive personalizowany grawerem lub nadrukiem. Mamy dla was doskonałe informacje, w dziedzinie graweru i nadruku jesteśmy jednymi z liderów na rynku, a pendrivy to nasze ulubione i często polecane pamiątki komunijne. Pendrive to będzie trafiony prezent dla każdego dziecka. 

Pendrive na komunię

Grawerowany pendrive to bardzo popularna i atrakcyjna pamiątka pierwszej komunii. W naszej ofercie znajdziecie proste, klasyczne pendrivy grawerowane i te  bardziej wyrafinowane, oprawione w drewniane obudowy pendrive z nadrukiem na komunię. Każdy z nich jest praktycznym, a jednocześnie pełnym uroku gadżetem i doskonałą pamiątka pierwszej komunii.

Pendrive na prezent komunijny

Klasą dla siebie jest specjalnie zaprojektowany jako pamiątka pierwszej komunii świętej, a przy tym niezwykle kunsztownie wykonany pendrive biżuteria. Misterny wisiorek, zapakowany w eleganckie pudełko z tabliczką z grawerem dedykacji to wręcz luksusowa, a na pewno gustowna pamiątka na komunię. Postaramy się, aby wasza dedykacja została wygrawerowane z niezwykłą pieczołowitością i dbałością o każdy, najmniejszy nawet detal. Wy tylko sprawcie, by była  ona wyjątkowa, piękna, pełna dobra i miłości.. po prostu niezapomniana.

Polecane kategorie

Loading...
Ładowanie ...