Jaki prezent na Dzień Babci i Dziadka

Wielkimi krokami zbliżają się dni 21 i 22 stycznia, więc czas poważnie się się jaki prezent na Dzień Babci i Dziadka sprawi im radość. Wszak wyjątkowe osoby, zasługują na wyjątkowy podarunek. Skoro tutaj trafiłeś, zapewne zgadzasz się z nami. Zobacz nasze trzy sprawdzone propozycje na prezent dla dziadków!

Słodki zestaw upominkowy dla babci i dziadka

Twoi dziadkowie są entuzjastami aromatycznej kawy i słodkości będących rozkoszami dla podniebienia? Weź to pod uwagę organizując im prezent, a z pewnością będzie to właściwy trop. Zobaczcie ten zestaw upominkowy z filiżankami z personalizacją:

zestaw na prezent na dzien babci i dziadka
Taki zestaw prezentowy z pewnością spodoba się dziadkom

Wewnątrz skrzynki z nadrukiem dedykacji czekają filiżanki które wyposażymy w imiona dziadków. Towarzyszą im czekolada do picia, czekolada o smaku…piwa oraz owsiane ciasteczka z żurawiną.

Co na prezent dla dziadków? Zestaw konfitur

Pozostając w słodkich tematach, bardzo polecamy Wam kolejny kosze prezentowe dla dziadków a mianowicie zestaw  naturalnych konfitur, zapakowanych w gustowne słoiczki z ozdobnymi pokrywkami, a następnie w pudełko opatrzone personalizacją. To właśnie możliwość naniesienia na opakowanie dedykacji sprawia, że propozycja ta nabiera magicznego wręcz charakteru. Zobaczcie sami jak pięknie się to prezentuje:

zestaw konfitur dla dziadkow
Zestaw słodkich konfitur spodoba się zarówno babci, jak i dziadkowi.

Prezent dla babci i dziadka ze zdjęciem

Planujesz coś wyjątkowego dla babci i dziadka? Chcesz aby było na tym zamieszczone ich zdjęcie? Jeżeli do tego są kawoszami to proponujemy wam stylową, postarzaną puszkę na kawę z personalizacją. Taka puszka będzie zawierać imiona dziadków, przesłane do nas foto, a z tyłu, pod dedykacją zamieścimy Twój podpis. Dzięki takiemu zabiegowi nawet niepozorna puszka na kawę urośnie do miana ukochanej pamiątki. Ilekroć po nią siegną, przypomną sobie jak wiele dla kogoś znaczą.

puszka na kawe ze zdjęciem
Personalizowana puszka ze zdjęciem przyda się w kuchni.

To nasze 3 najlepiej sprzedające się propozycje które spotykają się z zadowoleniem obdarowanych. Która z nich spodobała się Wam najbardziej? Zestawy słodkości, zestaw z filiżankami czy jednak opatrzona fotografią puszka?