Prezent na rocznicę ślubu dla przyjaciół

Prezent na rocznicę ślubu dla przyjaciół

Rocznica ślubu to bez wątpienia jedna z najciekawszych okazji do podarowania oryginalnego upominku. Jeśli jednak nie masz pomysłu co wybrać na prezent na rocznicę ślubu dla przyjaciół, sprawdź koniecznie już teraz nasze najpopularniejsze propozycje.

Ręczniki z haftem oraz filiżanki z nadrukiem w zestawie.

Jest jeden taki zestaw, który skradł serca już niejednej parze. Dwa ręczniki kąpielowe w kontrastujących ze sobą kolorach oraz dwie filiżanki na spodku. Całość umieszczona w ozdobnym koszu. Przecież każda para może zacząć wspólny dzień od filiżanki ciepłej kawy, jak również może zakończyć wieczór wspólną kąpielą.
Wyobraź sobie, że jesteś na miejscu tej pary i otrzymujesz taki zestaw. Imienne ręczniki oraz imienne filiżanki, to nie zdarza się zbyt często prawda?

Zestaw karafki i szklanek, jak prezent na rocznicę ślubu dla przyjaciół.

Kolejny równie elegancki komplet z mosiężną podkową, który również możesz zadedykować wybranej parze.

Czym charakteryzuje się ten zestaw?

  • karafka jest o pojemności 0,75 l
  • produkt polski ręcznie formowany
  • szklanki są o pojemności 240 ml
  • do zestawu dołączona podkowa na szczęście

Tekst z grawerem Twojej dedykacji znajdzie się bezpośrednio na karafce, szklankach, a także na drewnianej skrzynce. Mosiężną podkowę umieścimy na samym środku drewnianej skrzynki. Będzie ona symbolizować prawdziwe szczęście dla pary w ich rocznicę ślubu.  Symbolika mosiężnej podkowy jest bardzo prosta. Przede wszystkim należy przybić ją na kształt litery U, będzie to znaczy, że dom lub rodzina będzie przyciągać szczęśliwe zbiegi okoliczności, radość oraz pomyślność. Co więcej, jeśli chcesz przybić podkowę w inne miejsce, wykorzystaj do tego siedem gwoździ. Jest to liczba uważana za magiczna i szczęśliwą. Nic nie zaszkodzi pomóc szczęściu i go pomnożyć choćby nawet liczbą siedem.
Prezent na rocznicę ślubu dla przyjaciół powinien być inny niż zwykle. Ulubiona para z pewnością nie jeden raz otrzymywała różne gadżety codziennego użytku. Wybierz dla nich upominek, którego będzie cechować wyjątkowość. Postaraj się, aby miał charakter typowo spersonalizowany i jednocześnie by cieszył każdego.

 

Comments are closed.