Prezenty na Dzień Mamy – sprawdzone pomysły

Dziś na tapet bierzemy prezenty na dzień mamy! Wszak do maja nie tak daleko, warto rozejrzeć się za nimi już teraz i upatrzeć coś fajnego. Wszak mama to kobieta która zna Cię jak nikt, a mimo to wciąż Cię lubi, a nawet kocha 😉 Wybierz się z nami w mały rekonesans i poznaj najlepsze pomysły na prezent na dzień mamy.

Najlepsze pomysły na prezenty na Dzień Mamy – kubki z nadrukiem

26 maja to doskonała okazja aby podziękować mamie za wszystko –  za to, że jest. Zadbaj, aby podarunek jaki chcesz jej wręczyć był jedyny w swoim rodzaju, nawet jeżeli będzie to przedmiot codziennego użytku. Pojemny kubek latte nabierze unikalnego charakteru gdy zamieści się na nim taki personalizowany nadruk z podziękowaniami. Kubki z nadrukiem dostępne są z różnymi grafikami i przesłaniami. Z pewnością znajdziecie coś odpowiedniego dla Waszej mamy. Modele śmieszne lub bardziej uczuciowe – dla każdego coś miłego.

kubek latte z nadrukiem kolorowym prezenty na dzień mamy

Koszulka z nadrukiem imienia dla mamy

W tym dniu, możesz jej również podarować koszulkę którą będzie nosić z prawdziwą dumą.  Na wygodnym, białym T-shircie z miękkiej, przyjemnej w dotyku tkaniny możemy umieścić jej imię w akompaniamencie podpisu „Najlepsza mama”

 prezenty na dzien mamy - koszulka z nadrukiem

Fotoobraz ze zdjęcia dla mamy

Szczególnym rodzajem obrazu będą foto obrazy na wysokiej klasy płótnie, powstały z przesłanego przez Ciebie zdjęcia. Możliwe jest zastosowanie różnych efektów. Na zdjęciu poniżej widzicie efekt Ink Splash – doda to obrazowi charakteru. Podpis umieszczony na fotoobrazie znakomicie dopełnia całości.

fotoobrazy ze zdjęcia na prezenty na dzień mamy

Na dziś to wszystko. Temat jaki prezent na dzień mamy sprawdzi się najlepiej jest rozległy. Wrócimy do niego nie raz! 🙂