Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Prezent na imieniny taty

Nowości w Prezent na imieniny taty

Koszulka męska z nadrukiem dla taty Rozmiar XL - Bohater bez peleryny
Koszulka męska z nadrukiem dla taty Rozmiar XXL - Bohater bez peleryny
Nieśmiertelnik brelok z grawerem dla weterynarza - Dobroć w dłoniach
Bluza z kapturem i nadrukiem dla weterynarza Rozmiar XXL -Zdrowie futrzaków
Bluza z kapturem i nadrukiem dla weterynarza Rozmiar XL - Zdrowie futrzaków
Bluza z kapturem i nadrukiem dla weterynarza Rozmiar L - Zdrowie futrzaków

Prezent na imieniny taty

To ciekawe, że kiedy myślimy o prezentach na imieniny dla rodziców, to zawsze zależy nam na wyjątkowym prezencie dla mamy...A tata? Jak każdy mężczyzna nie przywiązuje do nich aż tak wielkiej wagi. Na pewno pamiętacie jego kłopoty z datami domowych uroczystości, imienin mamy, naszych urodzin, o prezentach kupowanych w ostatniej chwili. Tak, to mama była opoką naszego dzieciństwa, ale za to ojciec był opoką mamy. Zrozumieliśmy to i docenili dopiero po latach, kiedy na własnej skórze przekonaliśmy się, że dorosłe życie to wcale nie jest bajka. Wiemy już, że i tato zasługuje na niezwykły prezent dla niego.

Prezent dla taty na imieniny

Jego wybór nie przysporzy ci tak wielu problemów jak w przypadku imienin mamy. Znamy naszych ojców i wiemy, że łatwo ich uszczęśliwić. Wystarczy drobiazg i nasza pamięć, by ci twardzi na pozór faceci, ukradkiem zaczęli ocierać łzy. Ale i tak jesteśmy z tobą, bo mamy dla ciebie fantastyczne propozycje na prezent dla taty na imieniny. Możesz do woli przebierać w naszej ofercie, w której na pewno znajdziesz idealny prezent na imieniny dla mężczyzny. Wiedz, że w tej kategorii znajdziesz wyjątkowe prezenty. Każdy z tych upominków na imieniny możesz spersonalizować, a przez to nadać mu wyjątkowego, osobistego charakteru. Proponujemy na początek zestaw narzędzi z grawerem dedykacji. Z nimi każdy ojciec może łatwo stać się bohaterem domu. Kiedy w trakcie remontu pot zrosi jego czoło, jak nic przyda się mu komfortowa skrzynka do transportu piwa, a twoja dedykacją, którą na niej zamieścisz, doda mu sił i zapału. Fajnym prezentem na imieniny dla niego będzie nóż dla grzybiarza z grawerem życzeń. Przecież wiesz, że tato oprócz wielu zalet, które posiada, jest również najlepszym zbieraczem grzybów na naszej półkuli, najlepszym wędkarzem, szachistą, majsterkowiczem i w ogóle naj! Przede wszystkim zaś, o czym sam często zapomina, jest przede wszystkim najlepszym tatą na świecie. Wybierz dla niego ciekawy prezent. Szukajmy więc dalej, jakiegoś nadzwyczajnego, niezwykłego, mega prezentu na imieniny dla taty.

Prezent na imieniny taty

Co w przypadku kiedy tato zgromadził już pokaźną kolekcję domowych gadżetów? Zawsze możesz pokusić się o obdarowanie go luksusowym upominkiem, a tych również nie brakuje w naszej bogatej ofercie. Co powiesz na stylizowaną stację pogody z grawerem życzeń? Może dzięki niej poczuje się prezenterem pogody i prawdziwym celebrytą? Ci zaś, jak wiadomo, lubią wprost tarzać się w luksusie, więc elegancki globobar z dedykacją przyda się w gabinecie ojca jak znalazł. Podobnie, jak pióro lub długopis renomowanej marki Parker, który dostarczymy w gustownym etui. A może spersonalizowana grawerem dedykacji szabla Radziwiłłówka z 1917 roku? Jak szaleć to szaleć! Zwolnij! Tatę na pewno bardziej uszczęśliwi skrzynka na piwo i piękny kufel z dedykacją, z którego będzie mógł delektować się swoim ulubionym gatunkiem złocistego trunku. Może to robić pochylony nad niezwykłej urody szachownicą, którą mu podarujesz wraz z życzeniami zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń...Być może jednym z nich jest wspólna partia szachów. Przecież uczył cie tajników tej królewskiej gry. Usiądź, zagraj, pogadaj...Dasz mu chwile szczęścia i będzie to najpiękniejszy prezent na imieniny dla taty

Loading...
Ładowanie ...