Prezenty dla dziadków personalizowane


Dla babci - prezent z dedykacją

Wiemy, że idealny prezenty dla babci i dziadka mogą stanowić niemały problem – ciężko jest znaleźć podarunek, który jednocześnie ich zaskoczy, ale również idealnie wkomponuje się we wnętrze ich domu lub mieszkania albo stanowić będzie praktyczny przedmiot używany na co dzień. Jeśli nie wiesz, jaki prezent dla babci i dziadka wybrać, zebraliśmy w tej kategorii nasze pomysły na trafiony podarunek bez względu na okazję. Znajdziesz tu zarówno prezenty dla dziadków, z okazji urodzin, imienin lub okrągłej rocznicy ślubu. Złote gody to świetna okazja na uroczystość rodzinną w większym gronie, by uczcić miłość, która ich połączyła Twoich dziadków i przetrwała próbę czasu. Przeżyli oni razem pół wieku i dzielili się zarówno radościami i sukcesami, jak i problemami i troskami codziennego życia, dokładali wszelkich starań by jak najlepiej wychować swoje dzieci, wspierali ich w starcie w dorosłość i z radością rozpieszczali swoje wnuki. Idealny prezent na 50 rocznicę ślubu dziadków będzie ekskluzywny album w drewnie, którego okładkę możesz w pełni spersonalizować.

Ciekawy prezent dla babci i dziadka

Zbierz najciekawsze zdjęcia z rodzinnych albumów, z których stworzysz historię ich miłości począwszy od dnia ślubu, poprzez narodziny kolejnych dzieci i wnuków i wszystkie ważne wydarzenia w Waszej rodzinie uwiecznione na zdjęciach. Z pewnością taki prezent na rocznicę ślubu wywoła u Twoich dziadków wielką radość i wzruszenie, a wspólne przeglądanie tego albumu będzie idealną okazją do poznawania najciekawszych rodzinnych historii. Możesz również wybrać wieczna róża, która stanowić będzie doskonały symbol piękna i trwałości ich związku. Elegancki zegar kominkowy będzie idealnym dodatkiem to wnętrza; drewniana obudowa w klasycznym stylu oraz subtelne złote zdobienia tarczy z pewnością idealnie wkomponują się w wystrój ich domu. Rocznica ślubu to wyjątkowa okazja - znacznie częściej przecież wybieramy prezent dla dziadka na urodziny lub upominek urodzinowy dla babci.

Dla dziadka - prezent personalizowany

Naszą kolejną propozycją na prezent na rocznicę ślubu dziadków jest szykowny szklany wazon, który dodatkowo ozdobiony jest srebrnym emblematem róży. Jego wyszukany wygląd w połączeniu z wygrawerowanymi życzeniami sprawi, że stworzysz unikatowy upominek, który możesz podarować nie tylko na rocznicę ślubu, ale także z okazji urodzin lub imienin Twojej babci lub dziadka. Jeśli szukasz upominku, który znajdzie zastosowanie w codziennym życiu – dziadka możesz obdarować stylowym zestawem do golenia z personalizacją, a babci sprawić gustowny srebrny zegarek z grawerem.

Trwa ładowanie...