Prezent na Dzień Nauczyciela z personalizacją


Wrzesień jest miesiącem, kiedy dzieci i młodzież wracają z wakacyjnych wojaży i ponownie zasiadają w szkolnych ławkach. Zaraz po pierwszym miesiącu nauki, dokładnie 14 października wszyscy świętować będą Dzień Edukacji Narodowej. Tego dnia zwykle w szkole odbywa się uroczysta akademia, a nauczyciele obsypywani są różnego rodzaju upominkami od swoich uczniów. Dzień Nauczyciela jest znakomitą okazją do wyrażenia wdzięczności i podziękowania nauczycielom za przekazaną wiedzę oraz cierpliwość i wielki trud jaki wkładają w wychowanie swoich podopiecznych.

Zastanawiałeś się kiedyś jak powinien wyglądać prezent dla nauczyciela? Często wybór odpowiedniego upominku dla wychowawcy jest dla nas nie lada wyzwaniem, tym bardziej, że w ciągu całego roku szkolnego jest kilka okazji do wręczenia swojemu nauczycielowi upominku.

Idealny prezent na Dzień Nauczyciela powinien być wyrazem wdzięczności i szacunku od uczniów.

Doskonałą propozycją takiego upominku będzie dyplom w drewnie oraz długopis Parker w zestawie. Całość odznacza się wysoką jakością wykonania. Długopis Parker z grawerem imienia i nazwiska nauczyciela zamknięty w eleganckim drewnianym etui, wewnątrz którego znajduje się laminowana tabliczka z grawerem dedykacji od uczniów przypadnie do gustu każdemu wychowawcy. Dyplom wraz z podziękowaniami uwiecznionymi na złotej tabliczce będzie dumnie prezentował się w pokoju nauczycielskim.

Kolejną propozycją na pomysłowy prezent na Dzień Nauczyciela jest teczka konferencyjna ze skóry ekologicznej. Praktyczne i funkcjonalne zastosowanie podarunku doceni każdy nauczyciel. Teczka bez trudu pomieści wszystkie sprawdziany i kartkówki oraz pomoże w uporządkowaniu wszystkich związanych z pracą dokumentów. Grawerując imię i nazwisko wychowawcy bezpośrednio na produkcie zmienisz ją w ponadczasową pamiątkę z osobistą dedykacją.

Naszą propozycją na pamiątkowy prezent na Dzień Nauczyciela jest szklana statuetka z grawerem osobistych podziękowań od uczniów. Szklane trofeum w symboliczny sposób wyrazi nauczycielowi wdzięczność za trud włożony w edukację i będzie wdzięcznie prezentował się w klasie.

Wybierając prezent na Dzień Nauczyciela kieruj się także tematyką przedmiotu, który wykłada. Doskonałym upominkiem dla nauczyciela historii będzie spersonalizowana mapa Polski z portretami władców. Z kolei dla nauczyciela języka polskiego proponujemy elegancki długopis z grawerowaną dedykacją.

Rok szkolny pełen jest ważnych wydarzeń, których nie sposób zapamiętać i dlatego warto gdzieś zapisać, aby nie umknęły w natłoku codziennych obowiązków. Idealnie sprawdzi się w tym celu notatnik z nadrukiem imienia i nazwiska nauczyciela.

Jeżeli Twój nauczyciel to osoba z dużym

Trwa ładowanie...