Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Etui na okulary

Nowości w Etui na okulary

Etui na okulary czarne z nadrukiem dla taty - Najlepszy na świecie
Etui na okulary z nadrukiem dla dziadka - Poczytaj mi
Etui na okulary z nadrukiem dla babci - Obecność
Etui na okulary z nadrukiem dla weterynarza - Oko do zwierząt
Etui na okulary z grawerem dla kominiarza - Czadowy kominiarz
Etui na okulary z grawerem dla pielęgniarki - Sanitariuszka

Etui na okulary

Etui na okulary z grawerem

Wady wzroku to bardzo "demokratyczna" ułomność, która nie różnicuje ludzi pod żadnym względem i dotyka nas bez względu na płeć, wiek i kolor skóry. Stąd chyba ta błyskawiczna kariera etui na okulary na rynku personalizowanych prezentów. Oczywiście na elegancki prezent dla niej lub dla niego etui na okulary musi zostać poddane starannym zabiegom personalizacji, w których - ręczymy wam za to - nasza firma jest jednym z liderów stosujących najnowsze urządzenia i technologie. Klasycznym, eleganckim i ekskluzywnym upominkiem jest etui wykonane z ekologicznych materiałów, wśród których prym wiedzie naturalna skóra i to ta najwyższej jakości. Gustowne i eleganckie, spersonalizowane etui z grawerem stało się niezwykle cenionym prezentem na każdą dosłownie okazję.

Futerał na okulary - sprawdzony pomysł na prezent

No cóż! Wszyscy już wiemy - w końcu jesteśmy dobie kryzysu klimatycznego, że cywilizacja ma swoje dobre i złe strony. Wystarczy, że przyjrzymy się najbliższemu otoczeniu... I co? Nie próbujmy się oszukiwać - prawie wszyscy, jak jeden mąż nieustannie serfujemy po oceanie internetu. No, a że to nie jest zdrowe dla oczu, to też wiemy o tym doskonale. Nic więc dziwnego, że wizyta u okulisty i optyka to prawie naturalny proces. Ba! Okulary stały się dodatkiem do codziennych stylizacji, a ich cena jest czasami wręcz porażająca. Rzeczy cenne wymagają naszej uwagi, opieki i starania. a więc łatwo zrozumieć dlaczego futerał na okulary zrobił w ostatnich czasach tak zawrotną karierę. Również na rynku prezentów, gdzie personalizowane etui jest w tej chwili jednym z niekwestionowanych przebojów.. Dodajmy również, że dzięki temu gadżetowi syndrom "pana Hilarego" przestał być problemem, który przez całe lata dręczył wielu użytkowników okularów - i to nawet tych przeciwsłonecznych.

Pokrowiec na okulary z własnym nadrukiem

Takie etui znakomicie sprawdzi się w każdej sytuacji wymagającej gustownego upominku. Dlaczego tak twierdzimy? Bo musimy przyznać, że komponując upominki i prezenty na różne okazje, nie spodziewaliśmy się, że etui na okulary dla nauczyciela okaże się tak wielkim przebojem. Wszystko dzięki najnowszym metodom nadruku , które pozwoliły na personalizację futerałów na okulary wykonanych z materiałów syntetycznych i tworzenie z nich prawdziwych prezentowych perełek, które potrafią zachwycić każdego obdarowanego. Etui z nadrukiem to idealny upominek dla babci i dziadka, mamy i taty oraz - niestety - każdego kto musi borykać się z problemem "widzenia inaczej"...

Loading...
Ładowanie ...