Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 11,90 zł

Identyfikator dla psa

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojego pupila? Świetnym sposobem jest identyfikator z grawerem najważniejszych danych. Dzięki metalowej zawieszce, nawet jeśli pies oddali się od domu, z pomocą człowieka znajdzie do niego drogę. 

Zawieszka do obroży

Identyfikator dla psa to także prezent, który doceni każdy miłośnik czworonogów. Jeśli bliska Ci osoba w ostatnim czasie wzięła pod swoje skrzydła psa, koniecznie spraw jej ten praktyczny upominek. Starannie wykonany grawer imienia zwierzęcia oraz numeru telefonu właściciela pozwoli gadżetowi pełnić swoją funkcję przez długie lata. Zawieszki dla psa są lekkie i wygodne w noszeniu. Będą komfortowe niezależnie od wielkości, rasy i długości sierści pupila. Solidny materiał zapobiega uszkodzeniom i zgubieniu identyfikatora. 

Adresówka dla psa

Posiadanie psiaka wiąże się z obowiązkiem wychodzenia na spacery. Psy, podobnie jak ludzie, mają różne temperamenty. Zdarza się, że podczas zabawy pupil zboczy z trasy i podąży za swoim instynktem odkrywcy. Z pewnością nie chcesz, by Twój ukochany piesek został sam w nieznanym miejscu. W takiej sytuacji nieodzowną pomocą będzie przypięta do obroży adresówka dla psa z grawerem. Zadbaj o bezpieczeństwo swojego pupila!

Zawieszka dla psa

Zawieszki dla psów to nie tylko gadżet, który w razie potrzeby pomoże odnaleźć zwierzaka, ale także urocza ozdoba. Do wyboru jest kilka różnych kształtów identyfikatorów: kostka, łapka, kółko i serce. Delikatna adresówka z imieniem doda czworonogowi jeszcze więcej uroku!

Loading...
Ładowanie ...