Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Napis na stół pary młodej

Dekoracje stołów weselnych to istotny temat gdy parze młodej zależy na gustownym i spójnym wystroju całej sali w której odbywać się będzie przyjęcie weselne.  Dekoracje wszystkich stołów powinny ze sobą korespondować, jednak to właśnie stół państwa młodych powinien się wyróżniać i to nie tylko samym umiejscowieniem w honorowym punkcie sali. W ofercie naszego sklepu znajdziecie personalizowane ozdoby na stół państwa młodych, które wspaniale go przystroją i nadadzą mu jednocześnie indywidualnego, jak i odświętnego charakteru. Szczególnym rodzajem są napisy na stół pary młodej.

Stół państwa młodych - napis na stół

Kwiaty to nie wszystko. Od pewnego czasu drewniane napisy na stół wysforowały się jako czołowa dekoracja stołu weselnego. Taki wycięty napis Państwo Młodzi umieszczają przed sobą na stole weselnym- może to być ozdoba sama w sobie, można też ozdobić ją światełkami lub girlandami kwiatów. Różne są także sposoby umieszczenia tego typu dekoracji ślubnej na stole - może być ona postawiona przed państwem młodym, jak również zamocowana na przodzie stołu aby nikt nie miał wątpliwości kto zasiada na honorowym miejscu.

Jaki napis na stół pary młodej

Jaka ma być treść owego napisu zależy od Was! Najczęściej wykonujemy dekoracje na stół składające się z samego nazwiska lub z napisu Pan&Pani i nazwisko. Wytniemy również same inicjały lub wasze nazwisko poprzedzone słowem Państwo  np. "Państwo Kowalscy". To tylko nasze propozycje - stworzymy dla was napisy na stół weselny o dowolnej treści. Rola takiego napisu wcale nie kończy się z momentem zakończenia się przyjęcia weselnego. Później może stać się on miłą pamiątką z dnia zaślubin, jak również ciekawym elementem wystroju mieszkania. Pięknie może prezentować się eksponowany w salonie, lub jeżeli wybraliście "płaską" wersję , przywieszony np. w korytarzu, aby jasno informował wchodzących gości, że mieszka tutaj kochająca się para.

Napisy na stół państwa młodych na zamówienie

Wymiary napisów wahają w zależności od długości nazwiska Państwa Młodych. bądź całości napisu jaki chcecie tam zamieścić. Nowoczesne maszyny na jakich bazujemy dają nam szerokie pole do manewru jeżeli chodzi o wycinanie nawet najbardziej finezyjnych kształtów. Chcesz o coś dopytać? Nie wahaj się i skontaktuj się z nami! Jesteśmy otwarci na wasze sugestie, z chęcią zobaczymy co da się zrobić.

Koniecznie zobaczcie też inne dekoracje weselne które możemy dla was stworzyć - w tym drewniane napisy na tort czyli tak zwane toppery, lub tablice powitalne dla gości na ślub.

Loading...
Ładowanie ...