Parapetówka to przyjęcie wydawane z okazji przeprowadzki do nowego domu lub mieszkania. Przyjęło się, że zaproszeni goście wręczają z tej okazji gospodarzom wspaniałe prezenty. Wybór odpowiedniego prezentu na parapetówkę to nie lada wyzwanie. Trudno bowiem dopasować prezent do wnętrza, którego nigdy nie widzieliśmy, a także do upodobań domowników. Co kupić na parapetówkę? Znajdziesz u nas niezliczoną ilość propozycji na trafiony prezent na parapetówkę dla pary. W tej kategorii znajdziesz propozycje na niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju prezent na parapetówkę, bo zadedykowany specjalnie dla gospodarzy. Dzięki personalizacji Twój upominek będzie wyróżniał się na tle pozostałych i na zawsze zapadnie w pamięć obdarowanym osobom. Kolejną propozycją na prezent na parapetówkę dla pary jest ekskluzywny zestaw do whisky, składający się z sześciu szklanek oraz gustownej karafki. Klasyczna forma i ponadczasowy design są gwarancją, że komplet doskonale wkomponuje się w każde wnętrze. Obdarowana para z pewnością doceni użytkowy charakter podarunku. Zestaw do whisky sprawdzi się podczas różnego rodzaju uroczystości w gronie rodziny czy znajomych i stanowić piękną ozdobę stołu. Alkohol serwowany w takim zestawie będzie prezentował się niezwykle elegancko.

Jaki prezent na parapetówkę?

Idealnym prezentem na parapetówkę dla świeżo upieczonych małżonków będzie foto-obraz. Prześlij do nas ich wspólne zdjęcia na przykład ze ślubu, a my wykonamy niezapomniany prezent na parapetówkę dla małżeństwa, który pięknie ozdobi ścianę pokoju w ich nowym wnętrzu. Dla małżeństwa z nieco dłuższym stażem polecamy stacje pogody lub globobar z minibarkiem, które wzbogacić możesz o grawerowaną dedykację. Jeżeli akurat Twoja bliska przyjaciółka trafiła do nowego mieszkania i pragnie uczcić to hucznym przyjęciem podaruj jej w prezencie dobre wino w eleganckiej drewnianej skrzynce, na której zamieścisz grawer z gratulacjami z okazji przeprowadzki. Prezent na parapetówkę dla dziewczyny powinien być oryginalny tak, by swoim nieanalnym wyglądem wyróżniał się na tle pozostałych upominków. Wszystkie te kryteria bez wątpienia spełnia wazon, zwłaszcza ten zdobiony kryształem Swarovskiego.

Pomysły na parapetówkę

Po przeprowadzce do nowego domu czy mieszkania lokatorom nie powinno zabraknąć przede wszystkim szczęścia. Podaruj im symboliczny przedmiot, który według przesądów przynosi szczęście, jakim jest mosiężna podkowa umieszczona na drewnianej desce. Grawerowana treść dedykacji przypominała będzie gospodarzom na jaką okazję została podarowana. Kolejną propozycją prezentową NA SZCZĘŚCIE jest drzewko z bursztynu, które wdzięcznie będzie prezentować się na półce w

Trwa ładowanie...