Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Prezent dla biznesmena

Nowości w Prezent dla biznesmena

Szczerbiec miecz koronacyjny na tablo z własnym grawerem - Twój tekst
Teczka konferencyjna ze skóry ekologicznej brązowa z grawerem - Menedżer
Stacja pogody: termometr, barometr i higrometr z grawerem - Twój tekst
Szklana statuetka z zegarem i grawerem - Twój tekst
Stacja pogody: termometr, barometr i higrometr z grawerem - Twój tekst
Karafka do whisky z grawerem dla mężczyzny - Celebracja

Prezent dla biznesmena

Wybór odpowiedniego prezentu dla biznesmena jest bardzo trudny. Zastanawiamy się co najbardziej przydałoby się osobie, którą darzymy sympatią i szacunkiem. W tym miejscu znajdziesz mnóstwo ciekawych propozycji na prezent dla biznesmena. W eleganckiej oprawie mapa świata z nadrukiem dedykacji, ekskluzywna karafka z grawerem imienia, zestawy piśmienne z personalizacją, okładka z prestiżowej gazety z przesłanym przez Ciebie zdjęciem i wiele innych propozycji prezentowych. Począwszy od klasycznych prezentów, których oprawa jest niezwykle tradycyjna i elegancka, skończywszy na produktach niestandardowych z nutą uśmiechu. Znając usposobienie osoby, której masz zamiar wręczyć prezent z łatwością dobierzesz najlepszą niespodziankę. 

Prezent dla biznesmena

Jeszcze parę lat temu słowo biznesmen wywoływało uśmiech i to często ironiczny. Bo co to za gość, który żyje z robienia interesów? Na pewno zresztą szemranych! Elegancki garnitur, biała koszula i krawat to klasyczne umundurowanie biznesmena, które powielały firmy i seriale. No i oczywiście odpowiednia do statusu bryka – merol lub beemka. Na szczęście lata gospodarki rynkowej zrobiły swoje i biznesmen stał się kimś naturalnym i zwyczajnym – synem, ojcem, dziadkiem, sąsiadem z naprzeciwka. Garnitur przestał razić, a i markowe samochody spowszedniały i stały się czymś normalnym na naszych ulicach i parkingach. Biznesmen stał się zwyczajnym przedsiębiorca, pracodawcą, szefem. Ma imieniny i urodziny, obchodzi jubileusze...Toteż i dla niego coraz częściej szukacie upominków i pytacie o wyjątkowy prezent dla biznesmena. Specjalnie dla was przygotowaliśmy więc ciekawą ofertę prezentów dla biznesmena, które po personalizacji powinny mu zrobić prawdziwą przyjemność. Tutaj chcemy was zapewnić, że każdy wybrany przez was prezent dla biznesmena spersonalizujemy perfekcyjnym grawerem lub nadrukiem. Macie na to naszą pełną gwarancję. Pardon! Całkiem zapomnieliśmy o naszych paniach, a przecież doskonale radzą sobie w interesach i dla nich również mamy świetne pomysły na prezent dla bizneswomen. Oczywiście również personalizowany.

Prezenty dla przedsiębiorcy

Nasi biznesmeni to nie tylko giganci inżynierii finansowej, a najczęściej, w przeważającej mierze zwyczajni przedsiębiorcy, harujący w pocie czoła nad utrzymaniem tempa rozwoju firmy. Dla nich, a właściwie dla was mamy również interesujące, w pełni spersonalizowane prezenty dla biznesmena, spośród których łatwo wybierzesz idealny prezent dla przedsiębiorcy. Coraz częściej firmami kierują ludzie młodzi i bardzo młodzi, dlatego przygotowaliśmy również pomysły na prezent dla młodego przedsiębiorcy. Naprawdę fajne! Proponujemy spersonalizowany notes dla biznesmena, organizer dla biznesmena, wielkim powodzeniem cieszy się również kalendarz biznesmena.

Prezenty dla biznesmena

W naszej ofercie prezentów dla biznesmenów znajdziecie mnóstwo ciekawych i inspirujących pomysłów. Dla biznesmenów mamy znakomite pomysły na ekskluzywny prezent dla biznesmena, który sprawdzi się nawet z najbardziej wyszukanej okazji. Do takich właśnie markowych prezentów zaliczamy pióra i długopisy najlepszych światowych marek, repliki szabel i stylizowane na stare mapy ścienne, które znakomicie wpływają n klimat prezesowskich gabinetów. Furorę na prezent dla biznesmena robi elegancka teczka konferencyjna i eleganckie zestawy do gabinetów. Uniwersalnym, ale sprawdzonym prezentem dla biznesmena będzie spersonalizowany zestaw do whisky składający się z eleganckiej karafki i fantastycznych szklaneczek, które sprawią , że whisky smakować będzie z nich jak miód, a miód jak whisky. Kolejny cud spersonalizowanych, pełnych magii prezentów dla biznesmena.

Gadżety dla biznesmena

Kiedy poszukujecie prezentu dla młodego biznesmena, ekskluzywne prezenty można z powodzeniem zastąpić gadżetami dla biznesmena. W naszej ofercie mamy idealnie nadające się na prezent dla początkującego biznesmena stylowe gadżety biznesmena takie jak spersonalizowane pendrivy, wizytowniki i wiele innych. Kapitalnym gadżetem dla biznesmena będą srebrne spinki z personalizacją i zestaw biznesmena – portfel i pasek Pierre Cardin. Warto jednak pamiętać, że biznesmen też człowiek i zadbać o pełną uczucia dedykację. Taki prezent dla biznesmena – zaufajcie nam – będzie dla niego dwa razy cenniejszy.

Loading...
Ładowanie ...