Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Prezent dla grzybiarza

Nowości w Prezent dla grzybiarza

Scyzoryk wielofunkcyjny z grawerem - Twój tekst
Nóż taktyczny składany z grawerem dla dziadka - Dziadek grzybiarz
Koszulka z nadrukiem dla grzybiarza Rozmiar XXL - Idę na grzyby
Koszulka z nadrukiem dla grzybiarza Rozmiar XL - Idę na grzyby
Koszulka z nadrukiem dla grzybiarza Rozmiar L - Idę na grzyby
Koszulka z nadrukiem dla grzybiarza Rozmiar M - Idę na grzyby

Prezent dla grzybiarza

Schyłek lata zapowiada jesień okres, w czasie którym wędrówki po lasach nabierają niezwykłego uroku. Jeśli znasz osobę, która uwielbia spacerować w jesiennej aurze, a przede wszystkim szukać grzybów, to wiedz, że znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Znajdziesz tu mnóstwo ciekawych pomysłów na prezent dla grzybiarza. Klasyczna koszulka dla grzybiarza z nadrukiem dowolnego imienia, z pewnością rozbawi każdego poszukiwacza prawdziwków. Najbardziej potrzebną rzeczą dla każdego grzybiarza jest nóż. W tym miejscu możesz znaleźć spersonalizowany nóż z grawerem dowolnej dedykacji, który będzie użyteczny dla każdego poszukiwacza grzybów. Tradycyjne prezenty w sezonie grzybobrania są najlepszym pomysłem. 

Prezent dla grzybiarza

Czy znasz jakiegoś grzybiarza? Niezmordowanego w przeczesywaniu leśnych ostępów oraz zwariowanego na punkcie maślaków i borowików typa? Jeśli nie, to masz pecha! A może szczęście, bo jeszcze zarazisz się od niego, a musisz wiedzieć, że wirus grzybobrania to nieuleczalna przypadłość...Choć mówią uczeni, że to samo zdrowie, a kontakt z naturą to najlepszy prezent dla grzybiarza, to my tam wiemy swoje. Jaki prezent dla grzybiarza?! Każdemu z nich należy się Oscar za wytrwałość i Nobel za znajomość wszystkiego co ma związek z grzybnią i jej owocami. Wyobraźcie sobie – ranek dla grzybiarza – to środek nocy dla normalnego człowieka, deszczyk dla niego – małe oberwanie chmury dla nas itd. itd...Do szczęścia potrzeba im tak niewiele – peleryna, kosz i scyzoryk grzybiarza – to dla grzybiarzy niezbędne, minimalne wyposażenie do kolejnej wyprawy. Aha! Jeszcze tylko połać lasu, a najlepiej cała puszcza do dyspozycji i w las...na wyprawę, na poszukiwanie złotego runa i marzenia każdego grzybiarza – grzybowego eldorado.

Akcesoria dla grzybiarzy

Najlepsze akcesoria dla grzybiarza to te, które są mu niezbędne do przeżycia w leśnej głuszy bez konieczności powrotu do domu – tu troszkę żartujemy, ale tylko troszkę. Zapewniamy! A więc – nożyk dla grzybiarza, kubek grzybiarza i odpowiedniej wielkości koszyczek – to podstawowy zestaw grzybiarza i doskonały pomysł na udane prezenty dla grzybiarzy. Pamiętajcie, że grzybiarstwo to nieuleczalna, postępująca wciąż choroba i żadne akcesoria grzybiarza nie są w stanie jej zahamować. Najlepszy prezent dla grzybiarza to wieść, że właśnie zaczął się wysyp...

Gadżety dla grzybiarza

W naszej ofercie mamy również propozycje ciekawych gadżetów dla grzybiarzy. Kompas, scyzoryk, kubek termiczny i dla najbardziej zaawansowanych – wiekiem – nad wyraz przydatna piersiówka grzybiarza. Każdy dla grzybiarza prezent spersonalizujemy grawerem lub nadrukiem dedykacji i stworzymy super prezent dla grzybiarza.

Nóż grzybiarza

Nóż grzybiarza to atrybut, którego znaczenie możemy porównać jedynie z piersiówką myśliwego! Obaj bez nich nie ruszą się z domu! Nic więc dziwnego, że na prezent dla grzybiarza przygotowaliśmy całą kolekcję noży i scyzoryków. Spośród wielu propozycji, rekordy popularności wśród prezentów dla grzybiarza bije oczywiście nóż dla grzybiarza z grawerem. Doskonałej jakości stal, staranna, ergonomiczna rękojeść to jego główne zalety. No i oczywiście grawer personalizacji, najlepszy prezent dla grzybiarza z pasją.

Loading...
Ładowanie ...