Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Prezent dla księdza

Nowości w Prezent dla księdza

Kalendarz 2025 z nadrukiem dla katechety - Złote serce
Szklana statuetka z zegarem i grawerem - Twój tekst
Obraz z serii Bieszczadzkie Anioły na drewnie z dedykacją - Lato
Obraz z serii Bieszczadzkie Anioły na drewnie z dedykacją - Wiosna
Obraz z serii Bieszczadzkie Anioły na drewnie z dedykacją - Zima
Obraz z serii Bieszczadzkie Anioły na drewnie z dedykacją - Jesień

Prezent dla księdza

Co kupić księdzu na prezent

Niejednokrotnie przy wyborze odpowiedniego prezentu zastanawiamy się jaki powinien być jego charakter. Sytuacja jest bardziej skomplikowana, gdy wybieramy prezent dla księdza. W ciągu roku są różne okazje, w czasie których decydujemy jaki wybrać upominek dla księdza, by pasował do okoliczności.

Pomysły na prezent dla proboszcza w parafii

Przynależąc do danej parafii i będąc członkiem wspólnoty chrześcijańskiej, opiekunem naszej wiary jest proboszcz. Jaki wybrać prezent dla proboszcza i jak określić jego wygląd względem okazji? Pośród bogatej oferty upominków przygotowaliśmy prezent imieninowy dla proboszcza, który wyróżnia się możliwością pełnej personalizacji. Dzięki temu każdy podarunek, który przykuł Twoją uwagę, może być zadedykowany specjalnie dla księdza, a tym bardziej na wybraną okazję. Podając w tekście do dedykacji imię i nazwisko księdza, datę lub miejscowość oraz dowolną treść, masz całkowity wpływ na to jaki będzie miał charakter upominek dla proboszcza.

Niemniej jednak prezenty dla księdza nie powinny być nigdy bagatelizowane. Stąd nasza wielka uwaga przy każdym projektowaniu wzorów. Pieczołowite dobranie odpowiedniego zdobienia, a przy tym dbałość o najmniejsze detale spowodowała, że prezenty dla księży cieszą się oryginalnością.

Prezenty na święcenia kapłańskie 

Wśród szerokiej oferty można znaleźć prezenty na święcenia kapłańskie. Ten rodzaj upominków jest znacznie zawężony bo określają obdarowanych w wąski krąg. Czyli tylko te osoby, które mają wyświęcić się na księdza. Często nie wiadomo co kupić na święcenia kapłańskie. Ta okazja jest bardzo wyjątkowa, dlatego bogata oferta bazuje przede wszystkim na ekskluzywnych prezentach z możliwością pełnej personalizacji. Wśród wielu klasyków można znaleźć szklane statuetki z bogato zdobionymi elementami. Przykładem jest hostia oraz wino, czyli symbole eucharystyczne. Pamiątki na święcenia kapłańskie powinny wyraźnie nawiązywać do charakteru uroczystości. Innymi przykładami są także ekskluzywne zestawy do pisania, jak również certyfikaty z personalizacją. Taka forma podarunkowa sprawdzi się dla każdego księdza. Kładąc nacisk na oryginalność upominku oraz jego elegancki wygląd, można sięgnąć po zestawy ze szkła. Kryształowe karafki z kompletem szklanek czy drewniane zestawy na biurko będą odpowiednim wypełnieniem kancelarii.

Co kupić księdzu na prymicje?

Warto wspomnieć, że prezenty na prymicje otrzymuje się tylko raz w życiu. Stąd dedykacja lub osobiste życzenia będą z pewnością ciepło wspominane po wielu latach. Ksiądz swoją posługę pełni całe życie. Decyzja o poświęceniu swojego życia służbie Bogu jest bardzo poważna. Każdy duchowny ofiaruje się swoim wiernym, by nie tylko świadczyć swoją wiarą, lecz nauczać i nawracać. To jaki prezent na prymicje dla księdza zostanie podarowany będzie zależne również od stopnia pokrewieństwa lub znajomości z wyświęconym. Można zdecydować się na wybór ekskluzywnych pamiątek z personalizacją. W ofercie znajduje się drewniany album na zdjęcia, który na wierzchu otrzyma dedykację z okazji święceń kapłańskich. Jest to również odpowiedni prezent dla wikariusza, który z łatwością może zbierać pamiątki z pielgrzymek lub spotkań z wiernymi czy rekolekcji. Album sprawdzi się wyjątkowo jako prezent na pożegnanie dla wikariusza, który kończy posługę w danej diecezji lub parafii. Dzięki niemu będzie mógł z sentymentem wspominać chwile poświęcone szerzeniu wiary katolickiej.
W tym momencie otwierają się przed nami propozycje na podziękowania dla księdza. Jest mnóstwo okoliczności, a także powodów, dla których dziękujemy kapłanowi lub chcemy wyrazić swoją wdzięczność. Jeśli nie wiesz jaki wybrać prezent na podziękowania dla księdza na komunię od rodziców, specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy kilka propozycji. Pierwszą z nich jest długopis Waterman umieszczony w eleganckim drewnianym etui. Możliwość pełnej personalizacji jest szczególnie ważna w tym momencie. Ksiądz otrzymując praktyczny prezent w formie długopisu już na zawsze zapamięta grupę dzieci, którą przygotowywał do Pierwszej Komunii Świętej.

Upominki na jubileusz kapłaństwa

Gdy jednak szukasz pomysłów na prezent dla księdza na jubileusz kapłaństwa należy bardziej zastanowić nad jego odpowiednim wyglądem. Stąd też przygotowane zostały produkty o charakterze typowo jubileuszowym. Z pewnością odpowiednia będzie szklana statuetka, na której znajdą się życzenia oraz dedykacje. Kolejną propozycją jest zestaw prezentowy, na którego całość składa się dyplom oraz długopis Parker. Zestawy piśmienne cieszą się szczególnym uznaniem. Stąd pamiątki na jubileusz kapłaństwa mogą mieć jak najbardziej charakter praktyczny. Typowo funkcjonalnymi propozycjami prezentowymi są długopisy lub pióra. Pełne komplety piśmienne możesz znaleźć w naszej ofercie. Każdy z nich podlega opcji grawerowania dowolnego tekstu. Wiedząc już jaki wybrać prezent na jubileusz kapłaństwa wybierz życzenia lub określ treść dedykacji. W każdej chwili możesz liczyć na pomoc z naszej strony, by jak najlepiej dobrać odpowiednie słowa. Czasami może się wydawać, że życzenia na prezent dla kapłana muszą być wyjątkowe. Z własnego doświadczenia wiemy, że dedykacja powinna być skierowana bezpośrednio do księdza. Taka jest główna cecha personalizacji. Czasem wystarczą dwa proste słowa, które potrafią nadać upominkowi niepowtarzalny wygląd.

Sytuacja jest identyczna, gdy wybieramy prezent dla kleryka nacisk połóżmy na indywidualność upominku. To właśnie poprzez personalizację można zadedykować każdy rodzaj podarunku. Zastanawiając się więc, co kupić na prezent klerykowi wiedz, że wystarczy jedynie wybrać produkt, a personalizacja poprzez grawer nada niepowtarzalnego wrażenia.

Prezenty dla księdza na urodziny

Wspólnota parafialna niejeden raz pewnie zastanawiała się nad tym co wybrać na prezent na urodziny dla proboszcza. Okazja urodzin oraz wyjątkowy solenizant jakim jest ksiądz determinuje nas do sięgnięcia po upominek z wyższej półki. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że prezent na urodziny dla księdza powinien mieć zachowanie pewne cechy. Przede wszystkim klasyczny i sakralny wygląd. Nasze upominki posiadają bogate zdobnictwo, które nawiązuje bezpośrednio do atrybutów kapłana. Nie ważne zatem czy wybierasz prezent na 50 urodziny księdza czy decydujesz się na prezent na 80 urodziny księdza, elementem, który będzie odróżniał ten sam upominek będzie treść personalizacji. Imię, nazwisko, miejscowość oraz data z dedykacją grawerowane są na życzenie klienta.

Podziękowanie dla księdza

W życiu człowieka ksiądz jest obecny systematycznie. Udzielając sakramentu chrztu, w czasie przyjmowania komunii świętej czy podczas sakramentu ślubu. Ksiądz jest swego rodzaju pasterzem, który prowadzi wiernych przez szlachetną drogę w życiu bezpośrednio do Pana Jezusa. Prezenty dla księdza wybieramy zatem przez całe nasze życie. Dobierając je przy tym do odpowiedniej okazji. Gdy Para Młoda staje przed ślubnym kobiercem, niejednokrotnie decydują się wcześniej na prezent na podziękowanie dla proboszcza. Jedną z ciekawych propozycji może być skrzynka drewniana na dwie butelki wina z personalizacją. Życząc obfitości Łask Bożych, można w niecodzienny sposób podziękować księdzu za udzielenie sakramentu małżeństwa. Dedykowana oferta wśród których znajdują się upominki dla księży wyróżnia się nadzwyczajną estetyką. Znajdziesz w niej każdy rodzaj podarunku. Wybierając prezent dla księdza na pożegnanie czy powitanie sięgnij po produkt, który łącznie ze wzorem i treścią życzeń nawiązuje do okoliczności. 

Loading...
Ładowanie ...