Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Prezent dla muzyka

Nowości w Prezent dla muzyka

Kubek termiczny z termometrem dla saksofonisty - Pasja
Torba na zakupy z nadrukiem dla skrzypaczki - Pozytywnie nastrojona
Kalendarz 2025 z nadrukiem dla organisty - Ja mam talent
Kubek emaliowany z nadrukiem dla muzyka - Akordeonista
Leżak plażowy z nadrukiem dla perkusisty - Legenda
Koszulka męska z nadrukiem dla gitarzysty Rozmiar XL - Legenda

Prezent dla muzyka

Wyjątkowe pomysły na prezent dla chłopaka muzyka sprawdzą się w roli niespodzianki na każdą okazję. Klasyczne zestawy piśmienne z grawerem dowolnej dedykacji, jak również eleganckie skrzynki z drewna, w których możesz umieścić ulubione wino osoby obdarowanej. Zamień wybraną chwilę w szczególny moment, dzięki któremu Twój ukochany muzyk będzie czuł się wyróżniony. Jedną z naszych propozycji jest notes z personalizacją, na którym przedstawiono motyw muzyczny oraz może znaleźć się imię wybranej przez Ciebie osoby. Zadedykuj wybrany przez Ciebie prezent osobie, która kocha muzykę i nie potrafi bez niej żyć. Niecodzienny charakter prezentu możesz podkreślić poprzez grawer lub nadruk, dzięki Tobie muzyk otrzyma podarunek, który stanie się pamiątką do końca życia. 

Prezent dla muzyka

Czym byłby świat bez muzyki? Czy w ogóle byłby? Trudno nam sobie wyobrazić świat bez muzyki, bo przecież jest ona wszędzie. Zauważyli to już starożytni, a Pitagoras sformułował niezwykłą teorię muzyki sfer. Przecież wszystko jest dźwiękiem – szum wiatru i szmer wody, gwar plotkujących sąsiadek, przejeżdżający samochód i radiowy koncert filharmoników. Jesteśmy otoczeni dźwiękami, które nieustannie nam towarzyszą, a człowiek – nazwijmy tego szczęściarza bożym wybrańcem – potrafi owe struktury dźwiękowe ułożyć w czasie, a nawet przestrzeni. I wtedy rodzi się muzyka, która gra nam w duszy, łagodzi obyczaje, wprowadza w energetyzujący trans, relaksuje. Potrafi wszystko, nawet wpędzić w depresję...No, a gdzie muzyka tam i muzycy. Ulubieńcy kobiet, gwiazdy i celebryci, a przede wszystkim cudotwórcy, którzy w byle instrument potrafią tchnąć duszę i grać, grać...A my, zwykli zjadacze chleba bijemy im brawo, klaszczemy do upadłego, a czasami wręczamy nawet prezent dla muzyka. I nie tylko – naszym najbliższym fundujemy prezent muzyczny z różnych okazji, a gromkie sto lat to nasz ulubiony prezent muzyczny na urodziny. W naszej ofercie znajdziecie prezenty dla muzyków, którymi możecie spróbować podziękować im za ich talent i przyjemność, jakiej dostarczają nam na co dzień. Obiecujemy, że wszystkie prezenty i upominki muzyczne spersonalizujemy z największym pietyzmem i postaramy się stworzyć niezwykły, spersonalizowany prezent dla muzyka.

Pomysł na prezent dla muzyka

Na pewno nie znajdziesz u nas na prezent dla muzyka wymarzonych instrumentów czy akcesoriów muzycznych. Nie ośmielamy się nawet myśleć o tym by konkurować z renomowanymi sklepami z branży muzycznej. Nasze muzyczne prezenty to skromne upominki muzyczne, które być może poruszą serce bliskiego wam muzyka.

Prezenty dla muzyka

Nasz prezent dla muzyka to skromny dowód pamięci i hołd oddany jego talentowi. Przecież kochacie go słuchać i właśnie dlatego wręczacie przeróżne muzyczne prezenty. Statuetki honorujące jego dokonania, figurki na prezent dla muzyka, który wzrusza nas na co dzień swoją pełną wirtuozerii grą. Nasz drogi muzyk ma urodziny? Szukamy więc prezentu dla muzyka na urodziny. Proponujemy znakomity pomysł na urodzinowy prezent dla muzyka. Wspaniały zegar z dedykacją, w której możesz go zapewnić, że co prawda czas ucieka, ale przy jego muzyce nigdy nie jest stracony. Czy mamy coś na praktyczny prezent dla muzyka? A jakżeby inaczej! Fantastycznym długopisem Parkera zapisze każdy muzyczny pomysł, a w specjalnym notesie stworzy doskonałą partyturę muzyczną. No i jeszcze nasz spersonalizowany portfel, w którym schowa swoje honorarium...Nasze prezenty muzyczne po personalizacji stają się pełne uroku i wdzięku, tak miłego ludziom muzyki.

Gadżety dla muzyka

Wśród naszych muzycznych upominków ważne miejsce zajmują gadżety dla muzyków na prezent dla chłopaka zajmującego się muzyką. Na pewno uszczęśliwi go statuetka The Best lub figurka w kształcie nutki z dedykacją. Pamiętajcie, że każdy prezent dla muzyka stanie się prawdziwą muzyką sfer, jeśli opatrzycie go grawerem dedykacji – takiej, która sprawi, że wasz muzyk natychmiast schwyta instrument i zagra...Dla was.

Loading...
Ładowanie ...