Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Prezent dla promotora

Nowości w Prezent dla promotora

Teczka konferencyjna ze skóry ekologicznej brązowa z grawerem - Menedżer
Filiżanka ze spodkiem i łyżeczką ze złoceniem dla niej - Kunszt
Koszulka męska z własnym nadrukiem Rozmiar XXL - Twój tekst
Koszulka męska z własnym nadrukiem Rozmiar XL - Twój tekst
Koszulka męska z własnym nadrukiem Rozmiar M - Twój tekst
Koszulka męska z własnym nadrukiem Rozmiar S - Twój tekst

Prezent dla promotora

Prezent dla promotora

Obrona pracy magisterskiej, inżynierskiej czy doktorskiej to niewiarygodne przeżycie. Nic więc dziwnego, że po wszystkim, z radością wręczacie prezent dla promotora. Oczywiście, zgodnie z dzisiejszymi trendami, każdy prezent dla promotora poddajemy pełnej personalizacji, a umieszczone na nim życzenia dla promotora będą niekwestionowaną ozdobą i szlachetnym zwieńczeniem każdego z nich. Nasz grawer dla promotora sprawia, że każdy wybrany u nas prezent dla promotora nadaje się na różne okazje – może to być prezent na obronę pracy inżynierskiej, który jednocześnie z powodzeniem może pełnić rolę prezentu na obronę pracy magisterskiej. Szczególnie popularne na prezent dla promotora są eleganckie pióra i długopisy, oraz teczki konferencyjne i zestawy z wizytownikami. Pióro dla promotora to prawdziwy hit w naszej ofercie prezentów dla promotora. Zresztą spersonalizowane pióra i długopisy renomowanych firm to od lat sprawdzony pomysł na udany prezent dla promotora. Obecnie furorę robią również luksusowe szachy, które przejęły palmę pierwszeństwa jako wyjątkowo ekskluzywny prezent dla promotora.

Prezenty dla promotora

Nasza oferta pełna jest inspirujących pomysłów na prezent dla promotora, który z pewnością znajdzie uznanie w jego oczach. Rozejrzyjcie się uważnie. Macie do dyspozycji praktycznie wszystko co potrzebne do stworzenia fantastycznego prezentu dla promotora. Wysokiej klasy upominki, znakomite technologie graweru i nadruku, doskonałą kadrę. Potrzeba tak mało, tak mało – waszej perfekcyjnej dedykacji, szczerych i pełnych szacunku życzeń, a wyjątkowy prezent dla promotora będzie czekał na was dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Dedykacja dla promotora

Każdy prezent dla promotora poddajemy wspólnie z wami personalizacji. My dajemy znakomitej jakości grawer lub nadruk, a wy dedykację. To w niej złożycie promotorowi hołd, uznanie i szacunek za jego dokonania. Dedykacja dla promotora powinna być dowodem na to, że wspólny czas, spędzony u jego boku, nie był czasem straconym – dla was i dla niego...Ta świadomość, że jego praca wydała znakomite owoce, będzie dla niego zapewne najwspanialszym w karierze prezentem dla promotora.

Prezent dla promotora pracy doktorskiej

W tym przypadku prezent dla promotora to już prawdziwe wyzwanie! Co na prezent dla promotora proponujemy? Oryginalnym prezentem dla promotora na pewno będą elegancki, przykuwające uwagę szachy, które spersonalizowane grawerem dla promotora tworzą znakomity na obronę doktoratu prezent dla promotora. W trakcie przygotowań doskonale na codzienny prezent dla promotora sprawdzi się doskonale każdy miły gest, do którego warto dołączyć polecany przez nas drobiazg – kubek dla promotora…Spersonalizowany oczywiście...

Oryginalny prezent dla promotora

Znakomitym i nader oryginalnym pomysłem na prezent dla promotora będą pełne elegancji i uroku, gustowne gadżety. Proponujemy wam na prezent dla promotora piękny i oryginalny zegar słoneczny, globobar lub stylizowane stacje pogody, który doskonale wkomponują się jako ozdoby wnętrza jago gabinetu. Oczywiście poddamy je pełnej personalizacji, a wasze dedykacje będą dodatkowymi bonusami na każdym prezencie dla promotora, wybranym przez was z naszej niezwykłej kolekcji.

 

Loading...
Ładowanie ...