Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Prezent dla wykładowcy

Nowości w Prezent dla wykładowcy

Wizytownik na biurko szklany z nadrukiem - Zanim zapytasz
Wizytownik na biurko szklany z nadrukiem - Prezes zarządu
Teczka konferencyjna ze skóry ekologicznej brązowa z grawerem - Menedżer
Filiżanka ze spodkiem i łyżeczką ze złoceniem dla niej - Kunszt
Koszulka męska z własnym nadrukiem Rozmiar XXL - Twój tekst
Koszulka męska z własnym nadrukiem Rozmiar XL - Twój tekst

Prezent dla wykładowcy

Bardzo często chcemy podziękować wykładowcy za pomoc udzieloną w pisaniu pracy dyplomowej. W tym miejscu znajdziesz mnóstwo ciekawych pomysłów na udany prezent dla wykładowcy. Eleganckie szachy z mosiądzu z personalizacją, zestawy piśmienne w klasycznym pudełku lub kopie szabli oficerskiej. Każdy wybrany produkt możemy wygrawerować wybraną treścią życzeń. Dzięki temu zamienisz prezent dla wykładowcy w pamiątkę na całe życie, a wykładowca na długo zapamięta swojego ulubionego studenta. Wybranie indywidualnej dedykacji i umieszczenie jej na prezencie dla wykładowcy, nada całości szczególnego charakteru. Pamiętaj, że to właśnie klasyczne prezenty potrafią najbardziej zwrócić swoją uwagę. 

Prezent dla wykładowcy

Pomyślcie, ciężko pracując nad własną edukacją ile pracy trzeba włożyć, by zostać zwykłym wykładowcą. Piszemy zwykłym, aby nie „dołować” was od razu profesorskimi tytułami i nie zniechęcać do wejścia na niezwykłą ścieżkę prowadzącą do kariery naukowej ukoronowanej właśnie profesorskim tytułem. Pomyślcie ile zawdzięczacie tym ludziom...Studia, wykłady, zaliczenia i egzaminy, a potem jeszcze praca i jej obrona. Nic więc dziwnego, że czasami decydujecie się na wręczenie prezentu dla wykładowcy, który jest niczym innym, jak elegancką formą podziękowania dla wykładowcy za jego pracę – nota bene kiepsko opłacaną. Dlatego składając życzenia dla wykładowcy delikatnie wyrażacie nadzieję, że w końcu znajdzie się rząd, który odpowiednią gratyfikacją finansową zrobi najlepszy prezent dla wykładowcy. W ramach sympatycznego gestu zawsze możecie na prezent dla wykładowcy postawić na katedrze spersonalizowany kubek dla wykładowcy – miły i uroczy, a przede wszystkim niezobowiązujący gadżet. Nasza oferta pełna jest znakomitych pomysłów na prezent dla wykładowcy. Mamy nadzieję, że wraz z nami postaracie się, by dzięki waszym życzeniom i dedykacjom stały się prawdziwa pamiątka i drogim sercu prezentem dla wykładowcy.

Podziękowania dla wykładowcy

Podziękowania dla wykładowcy, to jednocześnie najpiękniejszy, pełen ciepła i miłych życzeń prezent dla wykładowcy, który tak naprawdę nie wiąże się z żadnymi kosztami. Przecież każdy wybrany przez was z naszej oferty prezent dla wykładowcy poddajemy procesowi personalizacji. Dlatego warto wasze podziękowania uwiecznić grawerem lub nadrukiem wraz z dedykacją i życzeniami dla wykładowcy. Postarajcie się sprawić mu przyjemność, która będzie najlepszym lekiem na całe złoto i doda mu sił do dalszej pracy z przyszłymi – być może – kolegami po fachu.. Wyjątkowy prezent dla wykładowcy! Słowo.

Życzenia dla wykładowcy

Pamiętajcie, że dobrego słowa nigdy za wiele. Wasze życzenia oraz podziękowania dla wykładowcy to być może najpiękniejszy prezent dla wykładowcy jaki otrzymał w swojej karierze. Wystarczą szczere, ciepłe, pełne szacunku i uznania słowa, aby każdy gadżet zamienić w znakomity prezent dla wykładowcy. Przecież w pełni na niego zasłużył...Wiecie o tym doskonale...

 

Loading...
Ładowanie ...