Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Prezent na Bierzmowanie

Nowości w Prezent na Bierzmowanie

Srebrny medalik pr. 925 z grawerem na bierzmowanie - Światło nadziei
Srebrny medalik pr. 925 z grawerem na bierzmowanie - Światło nadziei
Statuetka z dedykacją na bierzmowanie dla niej - Łaski Boże
Statuetka z dedykacją na bierzmowanie dla niej - Łaski Boże
Statuetka z dedykacją na bierzmowanie dla niej - Łaski Boże
Statuetka z dedykacją na bierzmowanie - Dojrzałość chrześcijańska

Prezent na Bierzmowanie

Bierzmowanie bywa nazywane sakramentem dojrzałości. Znaczenie tego sakramentu można przyrównać do wydarzeń związanych z zesłaniem Ducha Świętego. Bez wątpienia, dla osoby przyjmującej ten sakrament jest to ważne wydarzenie, poprzedzone długimi przygotowaniami a nierzadko i stresem. Zostałeś świadkiem bierzmowania? Spotkał Cię zaszczyt. Być może stoisz teraz przed dylematem: jaki prezent na bierzmowanie od świadka? To prawda, jest to wyzwanie. Zapoznaj się z naszymi propozycjami a bez problemu wybierzesz prezent na bierzmowanie dla chłopaka jak  i odpowiedni prezent na bierzmowanie dla dziewczyny.

Prezent na bierzmowanie

Wielu ludzi jest zdania, że na bierzmowanie prezent powinien nosić znamiona pamiątki. Pamiątki na bierzmowanie mogą zawierać w sobie imię osoby przyjmującej sakrament, datę bierzmowania, dedykację oraz podpis osoby która podarowała tak wyjątkowy prezent. Co kupić na bierzmowanie, aby należycie upamiętnić to wydarzenie? Już śpieszymy z pomocą i podsuniemy Ci kilka propozycji godnych rozważenia.  Warto, aby upominek na bierzmowanie był elegancki. Pamiątka na bierzmowanie może być jednocześnie klasyczna i nieszablonowa.  Na bierzmowanie prezenty powinny oddawać wzniosły charakter uroczystości.

Pomysł na prezent na bierzmowanie

Jeżeli interesują Cię prezenty na bierzmowanie, które są nie tylko odpowiednie na tę okazję, ale i praktyczne, polecamy eleganckie długopisy i pióra z grawerem. Wysokiej klasy zestawy Parker zostaną wyposażone w stosownej treści grawer zarówno na samym przyborze do pisania, jak i na połyskliwej blaszce wewnątrz pudełeczka. Podpowiemy jakie prezenty na bierzmowanie dla dziewczyny są na topie, i co na bierzmowanie dla chłopaka sprawdzi się doskonale.Jako prezent na bierzmowanie w dobrym tonie jest podarować pismo święte z personalizowaną okładką.

Jaki prezent na bierzmowanie dla dziewczyny

Zastanawiasz się jaka pamiątka na bierzmowanie dla dziewczyny będzie najbardziej odpowiednia? Co na bierzmowanie dla dziewczyny, co może być jednocześnie ładne, pamiątkowe i użyteczne zarazem? Polecamy biżuterię z grawerem. Bransoletka bierzmowania może być wykonana ze srebra bądź ze złota. Co więcej, wyrazisty grawer nawiązujący do tej okazji można umieścić nie tylko na zawieszce bransoletki, ale i na gustownej blaszce wewnątrz pudełeczka. Jest tam sporo miejsca aby zamieścić życzenia na bierzmowanie dla dziewczyny. Złote kolczyki, w eleganckim pudełeczku z wygrawerowaną dedykacją to także godny uwagi prezent na bierzmowanie dla dziewczynki. Gdy chodzi o bierzmowanie prezent dla chrześnicy powinien być szczególny.

Prezenty na bierzmowanie dla chłopaka

Jaki prezent na bierzmowanie dla chrześniaka będzie odpowiedni? Jako prezent na bierzmowanie dla chłopca, jak i dla dziewczyny idealnie nada się srebrny łańcuszek z medalikiem. Jako prezent na bierzmowanie od świadka doskonale sprawdzi się biblia z dedykacją lub złota biżuteria z grawerem. Będą to również odpowiednie prezenty na bierzmowanie dla dziewczyny. Jeżeli interesują Cię nowoczesne trendy to jako prezent na bierzmowanie 2019 doskonale sprawdzą się szklane statuetki z grawerem lub posrebrzane obrazki. Mamy nadzieję, że już nieco nakreśliliśmy Ci co na bierzmowanie będzie odpowiednie jako prezent i pamiątka w jednym i temat “prezent bierzmowanie” został już oswojony.

Loading...
Ładowanie ...