Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Prezent z Okazji Awansu

Nowości w Prezent z Okazji Awansu

Szczerbiec miecz koronacyjny na tablo z własnym grawerem - Twój tekst
Teczka konferencyjna ze skóry ekologicznej brązowa z grawerem - Menedżer
Szabla polska husarska 1750r. z grawerem na tablo - Awans
Ekskluzywny zestaw na biurko z długopisem Pelikan z grawerem - Awans
Pióro i długopis Parker w etui z grawerem dla oficera - Sukces
Globobar z grawerem dla wojskowego na promocję oficerską - Awans

Prezent z Okazji Awansu

Prezent z okazji awansu

Każdy z nas wie doskonale, że w życiu tak naprawdę piękne są tylko chwile. W życiu zawodowym niewątpliwie takimi niezapomnianymi momentami jest awans zawodowy. To przecież ukoronowanie naszych starań i wysiłków oraz dowód na to, że szefowie doceniają nasze wysiłki i działania na rzecz rozwoju firmy. Nasi bliscy, koledzy, znajomi i współpracownicy kupują nam prezenty i upominki, które mają na zawsze utrwalić te miłe chwile w naszej pamięci. Jest nam bardzo miło, że to właśnie u nas pragniecie znaleźć pomysł i inspiracje na wyjątkowy prezent na awans. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, abyście opuścili nasz sklep w pełni usatysfakcjonowani, z idealnym upominkiem na pamiątkę sukcesu zawodowego przyjaciela lub koleżanki z pracy. Takich okazji - niestety - wcale nie jest znów tak wiele..

Jaki prezent z okazji awansu zawodowego

Awanse to istotnie fajne chwile, ale już znalezienie koncepcji jaki prezent najlepiej sprawdzi się w tym przypadku wcale nie jest takie proste. Zdania jak zwykle w zespole są podzielone - personalizowany gadżet dla pracownika czy wypasiony prezent? My proponujemy wam sprawdzone propozycje z naszej oferty, które od lat cieszą się zasłużonym powodzeniem i świetnie sprawdzają się w roli prezentów na awans. Każdy nasz prezent spełni nawet najwyższe wymagania i standardy, a co najważniejsze dajemy wam również możliwość wspólnego z nami zaprojektowania prezentu - od koncepcji począwszy, a na dedykacji dla awansowanego kończąc.

Co wybrać na prezent na awans

Podniesienie rangi zawodowej pracownika to doskonały moment na upominek i gratulacje z okazji pójścia w górę w firmowej hierarchii. Co moglibyśmy zaproponować? Filozofia działania naszej firmy skłania się w tym przypadku do ekskluzywnych prezentów, które stają się zazwyczaj cennymi pamiątkami sukcesów zawodowych. W związku z tym polecamy:

 • Długopisy i pióra renomowanych firm jako niezbędne akcesoria dla awansowanego.
 • Umieszczamy je również w zestawach pióro i długopis w etui z grawerem lub nadrukiem dedykacji.
 • Luksusowe komplety do whisky z grawerem to z kolei znakomity pretekst do wspólnego świętowania sukcesu zawodowego przyjaciela.
 • Zestaw z eleganckim portfelem to sympatyczna sugestia, że awans zawodowy przekłada się również na inne aspekty naszego życia.
 • Kompas z grawerem to symboliczny upominek i dobra rada, aby nie osiadać na laurach i nadal wytrwale podążać w pracy ambitnym kursem.

Wiedzcie, że każdy wybrany przez was prezent opatrzymy perfekcyjnym grawerem dedykacji życzeń, a następnie zapakujemy w gustowne i eleganckie opakowanie, a to wszystko sprawi, że otrzymacie w pełni gotowy, piękny i elegancki prezent...Wystarczy go tylko wręczyć wraz z gratulacjami na uroczystości firmowej nobilitacji. Często przecież rocznica firmy to okazja do rozdzielenia awansów najlepszym pracownikom firmy.

Jakie pomysły na prezenty z okazji awansu

Pomysły na prezenty dla awansowanych mogą się oczywiście różnić z różnych względów. Awans na szefa ma przecież inną - znacznie cięższą wagę - od awansu na starszego referenta na przykład... Dlatego cena upominków również będzie w takich przypadkach zdecydowanie inna. W pracy - wasz zespół najlepiej potrafi ocenić jaką kwotę zaplanować na dany prezent. Wielkim powodzeniem na awansowe upominki cieszą się również klasyczne akcesoria pracownika każdej firmy.

 • personalizowany kubek do kawy to przecież prawie insygnia koronacyjne każdego pracownika,
 • długopis to również jego małe "berło", bez którego czuje się prawie jak bez ręki,
 • kalendarz biurowy z notesem to przecież nadal ulubiony pracowniczy gadżecik,
 • etui na wizytówki z grawerem to zawsze mile widziany elegancki drobiazg,

Szukając inspiracji i pomysłów na fajny, oryginalny prezent na awans nie bójcie się trochę zaszaleć i zdecydować się na zdecydowanie " lżejsze" upominki i prezenty. Szczególnie warto rozważyć tę koncepcję w przypadku kiedy nobilitacja dotyczy waszego kolegi z pracy słynącego z ciętych ripost, biurowych dowcipów i dobrego humoru w każdej sytuacji. Czy to rocznica firmy czy awans, dla niego dowcipny podarunek zawsze będzie na miejscu, a co najważniejsze spotka się z pełnym entuzjazmu przyjęciem.

A może śmieszne prezenty na awans

Dobry żart tynfa wart - mawiano dawnymi czasy, ale pewne rzeczy pozostały na szczęście niezmienne i pełne humoru, dowcipne upominki nadal maja wysokie notowania. Często zresztą pytacie, czy śmieszne prezenty na awans to właściwe rozwiązanie, które sprawdzi się w waszym przypadku. Nasze doświadczenie podpowiada nam, że śmieszne gadżety to czasami świetne, wprowadzające doskonały nastrój upominki na awans. warunek jest tylko jeden. To wy wiecie najlepiej, jak na taki prezent zareaguje wasz kolega czy koleżanka. Przecież to ludzie znający się na żartach, a jeśli okaże się, że wasze gratulacje z okazji awansu śmieszne nie spotkały się z ciepłym przyjęciem...To kochani musicie się zacząć martwić, bo wasz awansowany współpracownik właśnie przeżywa kryzys tożsamości, a jego ulubionym napojem staje się przysłowiowa już woda sodowa. Niemniej polecamy oryginalne i dowcipne drobiazgi na pełne humoru upominki na awans:

 • Wszelakie kubki i filiżanki z dowcipną dedykacją i śmieszna grafiką.
 • Koszulki z zabawnym tekstem.
 • Zabawne gadżety dla najwierniejszych klientów i najbardziej sprawdzonych współpracowników.
 • Poduszka relaksacyjna dla firmowych przodowników też może być zabawnym i śmiesznym prezencikiem doskonale przyjętym przez pracowników.

Każdy prezent - niezależnie od jego ceny i przeznaczenia przygotujemy z troską o najwyższą jakość wykonania, graweru i nadruku. Przecież żadna renomowana firma nie może sobie pozwolić na niedoróbki w dniu swojego jubileuszu, a my to doskonale rozumiemy...

Loading...
Ładowanie ...