Pomysły na prezent na rocznicę ślubu rodziców, dziadków, przyjaciół...

Rocznica ślubu to wspaniała okazja do wręczenia wspaniałego prezentu. Tego dnia powracają miłe wspomnienia ze ślubu oraz chwile zadumy nad spędzonymi dotychczas razem latami. Nieważne czy jest to pierwsza czy 50. rocznica – każda z nich jest wyjątkową okazją do wspólnego świętowania i wręczenia niepowtarzalnego prezentu. Na naszej stronie znajdziesz mnóstwo propozycji na ciekawe prezenty na rocznicę ślubu dla żony, męża, rodziców, przyjaciół, znajomych lub kogoś z najbliższej rodziny. Idealną propozycją prezentu na rocznicę ślubu rodziców będzie album na zdjęcia, w którym możesz umieścić fotografie z wyjątkowych, przeżytych przez nich wspólnie chwil. Dołączając do albumu grawerowaną treść osobistej dedykacji wręczysz jedyny w swoim rodzaju podarunek.

Jeśli wspólne spędzanie wieczorów przy lampce wina stało się już dla Twoich rodziców tradycją to drewniana skrzynka na wino z dwoma kieliszkami z pewnością ich ucieszy. Dodatkowo, na wierzchu drewnianego pudełka możesz zamieścić grawerowane specjalnie dla nich życzenia. Zestaw ręczników i filiżanek w koszyku doskonale nadaje się na upominek z okazji rocznicy ślubu. Bez wątpienia największą zaletą tego upominku jest personalizacja. Doskonałej jakości ręczniki z haftem imion z pewnością przydadzą się w łazience, a komplet dwóch filiżanek z nadrukiem będzie piękną ozdobą na półce w kuchni. Jeśli chcesz na rocznicę ślubu wręczyć niepowtarzalny prezent podaruj jubilatom zegar ścienny wykonany ze skóry. To wyjątkowe rękodzieło z pewnością zachwyci małżonków. Tego rodzaju prezent będzie także symbolizować spędzonego przez nich wspólnie czas i odmierzać następne lata.

Kolejną propozycją na dekoracyjny prezent do wnętrza z okazji rocznicy ślubu jest stacja pogody. Jej elegancki wygląd i wysoka jakość wykonania sprawiają, że wpisuje się w gusta nawet najbardziej wymagających osób. Wspaniały pomysł na grawerowany prezent z okazji rocznicy związku. Pamiątkowym prezentem na rocznicę ślubu dla rodziców lub dziadków będzie elegancki certyfikat w drewnie z życzeniami oraz fotografią jubilatów. Upominek można, w zależności od upodobań, powiesić na ścianie lub postawić na półce, obok innych rodzinnych pamiątek. Kochająca żona może wręczyć mężowi mosiężny kompas z grawerem – symbol podążania we właściwym kierunku.

Czarny, skórzany portfel to z kolei propozycja upominku dla mężczyzny, który lubi klasyczne i praktyczne rozwiązania. Grawerowana dedykacja nadaje upominkowi osobistego charakteru. Jeżeli mąż jest kolekcjonerem wysokoprocentowych trunków dębowa beczka będzie wspaniałym miejscem do ich przechowywania.

Trwa ładowanie...