Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Słoik życzeń

Nowości w Słoik życzeń

Słoik 365 pozytywnych myśli z grawerem dla niej - Jesteś moim szczęściem
Słoik 365 pozytywnych myśli z grawerem dla niej - Dobry nastrój
Słoik 365 myśli dla niego - Pozytywne myśli
Słoik 365 pozytywnych myśli dla niej - Optymistka
Słoik życzeń z grawerem na ślub - Jak dwa gołąbki
Słoik życzeń z grawerem i karteczkami z życzeniami - Spełniaj Marzenia

Słoik życzeń

Słój życzeń czyli prezent z dedykacją

Chcesz zaskoczyć mile bliską Ci osobę? Interesuje Cię naprawdę oryginalny prezent? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Słyszałeś o czymś takim jak słój życzeń? Nie? Pędzimy aby więcej o nim opowiedzieć. Słoiki z personalizacją to przedmioty wielozadaniowe.  Taki słoik z życzeniami na ślub będzie niebanalnym upominkiem ślubnym, podobnie słój z życzeniami dla przyjaciółki. Zobaczcie sami ile możliwości tkwi w takich słojach.

Słój życzeń – co to jest?

Prezentowany produkt przygotowaliśmy z myślą o miłej drobnej niespodziance. Częste pytania klientów o dodatek do prezentu zainspirowały nas do stworzenia słoja. W słoiku zamieszczamy karteczek z życzeniami, aforyzmami. Karteczki z jednej strony mają okolicznościową grafikę a na drugiej stronie znajduje się tekst. Teksty przygotowaliśmy sami ale mogą to być również Twoje dedykacje. Słój wypełniony jest organzą której kolor możesz wybrać. Przewiązany jest wstążką a na górnej części znajduje się dodatkowa karteczka z indywidualnym tekstem zawieszona na sznureczku. Słój może być prezentem na rozmaite okazje – ślub, urodziny, imieniny, rocznicę, w ramach podziękowań czy gratulacji. Na słoju wygrawerujemy odpowiednią dedykację aby jeszcze lepiej dostosować słój z życzeniami do okazji.

Taki słoik z życzeniami doskonale sprawdzi się jako prezent ślubny, aby w ten oryginalny sposób przekazać życzenia dla młodej pary. Bez problemu dostosujecie słoik do każdej uroczystości. Dajcie po prostu znać jakiej treści grawer mamy umieścić na słoju, wybierzcie kolor wypełnienia ,a także rodzaj karteczek. Do wyboru macie:

Słój życzeń nie tylko na życzenia

Słoje można wypełnić we własnym zakresie w ulubione czekoladki. W końcu łakocie każdy lubi, a taki prezencik z życzeniami od serca czy ulubionymi cytatami sprawi ogromną radość osobie obdarowanej. Po usunięciu karteczek ze środka, adresat prezentu może tam przechowywać nawet ciastka. Otóż wysokiej jakości grawer sprawia, że słój nawet po usunięciu życzeń jest fajnym prezentem i bardzo miłą pamiątką.

Na jaką okazję podarowalibyście komuś tai słoik z życzeniami?

Loading...
Ładowanie ...