Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Torebka prezentowa

Nowości w Torebka prezentowa

Torebka upominkowa na bierzmowanie (12,5 x 31,5 x 41,5 cm)
Torebka upominkowa na bierzmowanie (9 x 24 x 33 cm)
Torebka upominkowa na komunię (12,5 x 31,5 x 41,5 cm)
Torebka upominkowa na komunię (9 x 24 x 33 cm)
Torebka upominkowa na ślub (12,5 x 31,5 x 41,5 cm)
Torebka upominkowa na ślub (9 x 24 x 33 cm)

Torebka prezentowa

Torebki ozdobne na prezenty

Bogata oferta i szeroki wybór prezentów na różne okazje sprawiają, że równie bogaty musi być wybór opakowań na prezenty. To wcale nie jest łatwe przygotować odpowiednie opakowania dostosowane do różnych upominków. Elegancki i luksusowy prezent pakujemy w gustowne pudełko na prezent, a dysponujemy ich sporym wyborem. Koszyki prezentowe, obrazy i poduszki świetnie prezentują się w opakowaniach celofanowych, ale są też prezenty, którym trzeba znaleźć odpowiednie miejsce. Do takich należą prezent na chrzest i pamiątka komunii świętej. Zamawiacie po kilka różnych gadżetów i chcielibyście, aby znalazły się w jednym, a na dodatek jeszcze spersonalizowanym opakowaniu prezentowym.

Torebki i pudełka prezentowe

W takim przypadku proponujemy pudełko papierowe na prezent, albo jeszcze wygodniejsze, a równie eleganckie torby na prezent. W naszym sklepie posiadamy różne wzory i wielkości torebek papierowych, które wykorzystujemy do skomponowania prezentów na takie okazje, jak chrzest, ślub lub komunię. Pytacie – jak zapakować prezent na chrzest? Odpowiadamy – elegancko, a tak będzie wtedy, kiedy użyjecie do tego oferowanych przez nas torebek i pudełek na prezent. Potem jeszcze dodamy tylko grawer personalizacji i pamiątka chrztu jest już w pełni gotowa do wręczenia. Jak zapakować prezent na ślub? Dokładnie tak samo!

Torba na prezent komunijny

Troszkę inaczej ma się rzecz z opakowaniami na prezenty komunijne. W tym wypadku często musicie zapakować kilka różnej wielkości przedmiotów i wtedy niezastąpione stają się torby i pudełka prezentowe. Ich zaletą jest to, że mają rozmiary, które ułatwiają zapakowanie prezentów na komunię w jedną torebkę na prezent albo możecie użyć dostosowanych do rozmiarów upominków pudełek komunijnych na prezent. Po personalizacji będą idealnym rozwiązaniem i odpowiednio eleganckim opakowaniem. Zachęcamy do wybrania z naszych propozycji tej, która najbardziej przypadnie wam do gustu i serca.

Loading...
Ładowanie ...