Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Prezent na urodziny dla Przyjaciela

Nowości w Prezent na urodziny dla Przyjaciela

Koszulka męska z nadrukiem na urodziny Rozmiar L - MADE IN
Szczerbiec miecz koronacyjny na tablo z grawerem na 50 urodziny - Radość
Skrzynka na alkohol drewniany kibelek z grawerem na 50 urodziny - Posiadówa
Karafka z grawerem w drewnianej skrzynce z podkową - Dobrobyt
Zestaw do whisky z karafką i szklankami dla niego - Specjalista
Karafka masztowiec z grawerem na urodziny - Najlepszego!

Prezent na urodziny dla Przyjaciela

Czym jest prawdziwa przyjaźń? Jedna z teorii głosi, że trzeba zjeść z kimś beczkę soli, aby go dokładnie poznać. Inni mawiają, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Jak się okazuje, bliskie nam osoby to często, Ci których znamy od najmłodszych lat. Zdarza się jednak, że na pewnych ludzi wpadamy całkowicie przypadkowo, a od razu stają się ważną częścią naszego życia. Najważniejsze jest pielęgnowanie tej prawdziwej więzi. Raz w roku przychodzi, dzień o którym powinniśmy pamiętać – urodziny przyjaciela. To idealna okazja, aby poprzez spersonalizowany upominek, podziękować za obecność tej ważnej dla nas osoby.

W naszej ofercie znajdziesz wiele propozycji na prezent urodzinowy dla przyjaciela. Pozwól, że bazując na naszym doświadczeniu, zasugerujemy Ci kilka rozwiązań, które sprawią radość obdarowanej osobie. Jeśli potrzebujesz praktycznego prezentu na wesoło, a Twój przyjaciel jest koneserem złocistego trunku to warto postawić na {tag:nosidlo_na_piwo}drewniane nosidełko na piwo.{/tag} Na drewnianej skrzynce wygrawerujemy starannie jeden z naszych wzorów oraz imię Twojego przyjaciela. Dobierz skrzynkę odpowiednio do obchodzonej rocznicy urodzin, bądź jego zainteresowań. Upominkiem w podobnym klimacie, często wybieranym na prezent na 18 dla przyjaciela jest szklany kufel z grawerem. Ponownie oferujemy Ci szeroki wybór wzorów oraz dokładny grawer naniesiony metodą laserową.

Zastanawiasz się co kupić przyjacielowi na urodziny, aby wywołać na nim naprawdę duże wrażenie? Proponujemy proste, a jakże efektowne rozwiązanie, do realizacji którego będzie potrzebne zdjęcie solenizanta. {tag:foto_obraz}Foto obraz z tego zdjęcia{/tag} w naturalnych barwach, bądź w wybranym przez Ciebie efekcie, to gwarancja zaskoczenia na twarzy mieszającego się z radością. Podobny prezent dla przyjaciela, ale bardziej na wesoło to okładka magazynu, która tak samo jak obraz, będzie oryginalną ozdobą domowych ścian.

Jaki prezent dla przyjaciela będzie codziennie przypominał mu o Waszej przyjaźni? Jeśli jest kawoszem to sprezentuj mu nowy ulubiony kubek z nadrukiem jego imienia. Poranna kawa zacznie smakować znacznie lepiej. Sprawdź także ofertę naszych męskich bransoletek z grawerem, które sprawdzą się jako {tag:prezent_dla_przyjaciela}upominek dla przyjaciela,{/tag} które obdarowany będzie cały czas nosił przy sobie.

Znasz swojego przyjaciela na tyle dobrze, że sam stworzysz dla niego niepowtarzalny upominek. Jako miłośnicy tworzenia prezentów bardzo to doceniamy i pochwalamy, a dla Ciebie mamy propozycję uzupełniania upominku poprzez spersonalizowaną kartę, na którą naniesiesz życzenia na urodziny dla przyjaciela. Skorzystaj z opcji zamieszczenia zdjęcia przyjaciela na zewnętrznej stronie kartki, prześlij do nas wybraną fotografię, a nasz grafik starannie ją wkomponuje w odpowiednie miejsce. Do prezentów z naszej oferty, polecamy zamieszczenie bilecika, w którym znajdzie się dedykacja dla przyjaciela z okazji urodzin. Osobiste słowa przelane na ozdobną kartę, podniosą znaczenie upominku.

Urodzinowy prezent dla przyjaciela z grawerem zawsze okaże się trafionym i ciekawym pomysłem na uczczenie waszej znajomości.

Loading...
Ładowanie ...