Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Winietki ślubne

Winietki na stół! Szczegół mały, zdaje się niepozorny, ale jakże istotny. Oryginalne winietki ślubne sprawią, że każdy z gości z łatwością odszuka dedykowane mu miejsce(po uprzednim sprawdzeniu numeru stołu na tablicy z układem gości. To także nieodłączny element dekoracji stołu weselnego. Mogą one stanowić znakomite dopełnienie wystroju sali, czy stylu w jakim urządzacie wesele. Najczęściej wybieranym motywem umieszczanym na winietkach jest motyw kwiatowy, ale dbamy o to aby nasza oferta była szeroka i każdy znalazł w niej coś dla siebie. Jesteśmy również otwarci na sugestie naszych klientów.

Oryginalne winietki ślubne na zamówienie

W dniu wesela bardzo dobrze jest zadbać o organizację. Pomogą w tym tablice z układem stołów, numery na stół oraz właśnie omawiane winietki ślubne. Ich praktyczny aspekt jest bezdyskusyjny. W elegancki sposób wskazują gościom miejsce, które powinni zająć przy stole - dzięki nim sadzanie gości pójdzie jak z płatka i uniknie się wielu nieporozumień. Para młoda poświęca wiele czasu, aby odpowiednio rozmieścić gości przy stole- jest to zadanie zbliżone do bardzo wymagającej zagadki logicznej. Dokłada wszelkich starań, by obok siebie zasiadły osoby, które się znają i darzą sympatią, tak aby mogły poczuć się komfortowo i świetnie się bawić. Dzięki winietkom wszystko będzie jasne, unikniecie zamieszania. 

Winietki dla gości na ślub - papier, pleksi czy drewno

Gustowne winietki pełnią również funkcję dekoracyjną, są doskonałym dopełnieniem dekoru weselnego stołu, w dodatku praktycznym. Stanowią ważny element wystroju. Otóż każdy z gości zobaczy je tuż po przekroczeniu progu sali weselnej, w poszukiwaniu miejsca jakie mu przeznaczono. Winietki na stół powinny doskonale łączyć się z charakterem uroczystości i stylem.  Urządzacie wesele w stylu klasycznym, rustykalnym lub boho? U nas znajdziecie odpowiednie winiety i to nie tylko z pięknego kartonu. Fantastycznie prezentują się winietki drewniane jak również wykonane z pleksi. Nowoczesność w najlepszym wydaniu. Coraz większym powodzeniem cieszą się winiety w formie pinsów czyli przypinek. Jest to zarazem ciekawa pamiątka z wesela dla gości. 

Winietki - tylko papierowe wizytówki dla gości? 

Tradycyjne winietki ślubne mają formę papierowych wizytówek z wypisanymi nazwiskami gości(lub napisem osoba towarzysząca gdy nie wiemy z kim pojawi się zaproszony gość). W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór winietek na stół, jak również wszelkich innych akcesoriów i dekoracji weselnych.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim stawiamy na jakość.  Wiemy jak ważna jest dla Was ta uroczystość i zrobimy wszystko aby za pomocą naszych produktów uczynić ją jeszcze piękniejszą.  Pilnie śledzimy obowiązujące trendy ślubne aby być na czasie.  Wszystko po to, aby spełnić wszelkie oczekiwania państwa młodych.

Loading...
Ładowanie ...