Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 13,90 zł

Beczka szklana

Nowości w Beczka szklana

Beczka na alkohol z grawerem na 70 urodziny - Najlepsze życzenia
Beczka z grawerem dedykacji na prezent dla teściowej - Nalewka
Beczka z grawerem i kranikiem na prezent na kawalerski - Męska Impreza
Beczka z grawerem dedykacji na prezent dla młodej pary - Ślubna Beczka
Beczka na alkohol z dedykacją na oryginalny prezent - Im Starszy
Beczka na bimber z grawerem na prezent dla myśliwego - Wyborny Myśliwy Od

Beczka szklana

Beczka na bimber

Oferowane przez nas beczki na prezent znakomicie nadają się dla producentów domowych trunków na własne oczywiście potrzeby. Beczka na bimber z grawerem to sprawdzona propozycja prezentu na urodziny, imieniny i wesele. Jesteśmy pewni, że takim prezentem zaskoczysz gospodarza i sprawisz mu nie lada niespodziankę, a beczułka na bimber z kranikiem jeszcze nie raz będzie świadkiem długich, nocnych Polaków rozmów, pełnych ognia dysput i filozoficznych rozważań. To chyba najpiękniejsze i najcenniejsze w tym wyjątkowym prezencie…Polecamy się i gwarantujemy, że w naszej ofercie znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby z wybranej przez ciebie beczki na bimber szklanej stworzyć taki właśnie idealny i niezapomniany prezent.

Beczka na burbon

Mimo, że większość wielbicieli szkockiej kręci nosem nad amerykańskim wynalazkiem oznaczonym jako bourbon whiskey, to trzeba przyznać, że i w naszym kraju ma on pokaźną rzeszę zwolenników. Uważamy, że całkiem słusznie, bo dobra beczka bourbona również potrafi zawrócić w głowie...W naszej ofercie beczka na burbon zajmuje poczesne miejsce i gwarantujemy wam, że spersonalizowana waszą dedykacją przysporzy wiele radości obdarowanej nią osobie...i gronu jego oddanych przyjaciół...A kiedy już zasiądziecie do stołu, to wtedy właśnie, w pełni docenicie zwykłą pozornie, szklaną beczułkę z kranikiem, z której spokojnie i dostojnie będzie się sączył do waszych szklaneczek bourbon – najlepszy jaki dotąd zdarzyło wam się skosztować. Pozornie zwykła beczka szklana z grawerem? Nie! To tak właśnie działa magia naszej personalizacji na szklanych beczkach do burbona….Uwierzcie...

Beczka na nalewki

Nalewkowe szaleństwo przeszło przez nasz kraj jak tsu-nami. Szybko go opanowało i zagościło na dobre w naszych domach. Ba! Zmieniło wiele przyzwyczajeń i stało się konkurencją dla wielu uznanych marek. I bardzo dobrze, bo przecież dobra, domowa nalewka to tylko powrót do starej, a na dodatek smacznej i zdrowej tradycji...Idealna nalewka wymaga jednak odpowiedniej oprawy i stąd wielka popularność wszelakich karafek i beczek na nalewki. W naszym sklepie, specjalnie dla was przygotowaliśmy bogaty wybór propozycji prezentowych, z których jedną z najpopularniejszych stała się obecnie beczka na nalewki. Nic tak bowiem nie poprawia humoru, jak beczka szklana wypełniona nalewką w nieziemskim kolorze i o równie nieziemskim smaku. Taka beczułka szklana z kranikiem 3l, opatrzona grawerem dedykacji to idealny prezent dla niej – żony, babci, teściowej i szwagierki. Przecież one wszystkie, za najlepsze na świecie uważają wyłącznie swoje, domowe nalewki robione według tajemnych receptur i przepisów, no a w szklanej beczułce ich produkt nabiera jeszcze dodatkowego blasku. Choć gwoli sprawiedliwości trzeba stwierdzić, że i coraz więcej facetów ulega nowej modzie i zaczyna chorować na nieuleczalną, nalewkową „zarazę” 

Loading...
Ładowanie ...