Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Biblia dla dzieci

Nowości w Biblia dla dzieci

Biblia dla dzieci z nadrukiem na Wielkanoc - Sprytny zajączek
Biblia dla dzieci ze zdjęciem na chrzest - Bukiet róż
Biblia dla dzieci z nadrukiem na chrzest dla dziewczynki - Pamiątka
Biblia dla dzieci z nadrukiem na chrzest - Błogosławieństwo
Biblia dla dzieci z nadrukiem na chrzest - Biały Gołąbek
Biblia dla dzieci z nadrukiem na chrzest - Boho

Biblia dla dzieci

Biblia to zbiór ksiąg, które zostały pierwotnie spisane w językach hebrajskim, aramejskim i greckim. Uznawana za natchnienie przez Boga, a jej poszczególne części posiadają inne znaczenie religijne dla całkiem różnych wyznań. Biblia dzieli się na Stary i Nowy Testament. Święta Księga jest nieodłącznym elementem wiary chrześcijańskiej. Katolicyzm w opiera swoją naukę na Biblii. Wybierając zatem prezent na wyjątkową uroczystość jak Chrzest święty lub I Komunia święta możesz mieć pewność, że Biblia będzie wyjątkowym prezentem. Dołączenie do niej graweru z dowolną dedykacją sprawi, że Twój prezent nabierze szczególnego charakteru. Możliwość wybrania ilustrowanej Biblii dopasowanej odpowiednio do wieku dziecka sprawi, że już od samego początku w obrazowy sposób możesz dziecko zapoznawać z życiem pierwszych chrześcijan, a tym bardziej z życiem Jezusa Chrystusa. 

Biblia z grawerem

To wspaniały i bezcenny prezent, który może stać się dla nas prawdziwą skarbnicą bezcennej wiedzy o Bogu i życiu. Biblia personalizowana to upominek, który zostanie przy nas na całe życie. Warto więc pamiętać, że wręczając na prezent biblię z dedykacją należy zadbać o to by nasze słowa były piękne i niosły przesłanie, które nawet po latach będzie drogie obdarowanej przez nas osobie. Pismo święte z dedykacją to jeden z najczęściej wręczanych prezentów na świecie, warto więc sięgnąć po otrzymane pismo święte z grawerem i nie kończyć jego lektury jedynie na dedykacji. Uwierzcie! Warto…

Biblia na chrzest

Biblia dla dzieci na chrzest to najważniejsza pamiątka chrztu świętego, która cierpliwie przetrwa na półce czekając na swój czas. Uwierzcie, że on w końcu na pewno nadejdzie. Wtedy dziecko, a właściwie młody człowiek, swoje biorąc do ręki swoje pismo święte z grawerem pozna nie tylko boże słowo, ale również waszą dedykację. Ona też może być dla niego przesłaniem...Pamiętajcie o tym i nawet gdyby to była skromna biblia w obrazkach dla najmłodszych, to wasze słowa dobre i mądre słowa zawsze będą ważne i potrzebne.

Biblia na komunię

Podobnie jak w przypadku sakramentu chrztu, biblia na komunię z grawerem to standardowy, a jednocześnie najważniejszy z prezentów na komunię. To bardzo dobrze, że stary zwyczaj wręczania biblii z grawerem na komunię nadal jest kultywowany przez chrzestnych i rodziców. Przecież doskonale wiemy, że pismo święte na komunię to dopełnienie pełnego religijnych uczuć i doznań dnia. To pamiątka komunii świętej, która wraz z wasza dedykacją pozostanie przy obdarowanym dziecku na całe jego życie.

Loading...
Ładowanie ...