Kuferek na biżuterię – elegancki zestaw prezentowy dla kobiety

357Osobisty kuferek na biżuterię to idealny pomysł na prezent. Wszystkie kobiety uwielbiają trzymać swoje drobiazgi w jednym miejscu, by były łatwo dostępne.  Zapoznaj się z naszą ofertą eleganckich pudełek i przekonaj się, że będą fantastycznym pomysłem na podarunek dla Twojej mamy, siostry lub dziewczyny.

 

Pierwszą z naszych propozycji jest różowy kuferek wykonany z ekologicznej skóry. Środek został wyłożony beżowym aksamitem, a w górnej części znajduje się lusterko. Całość prezentuje się wyjątkowo elegancko i gustownie. Organizer posiada trzy przegrody, z których najmniejsza wyposażona jest w wałki na pierścionki. Z kuferka ucieszy się każda kobieta, a tym bardziej córka, siostra lub przyjaciółka. Jeśli chcesz zamieścić własną dedykacje na prezencie zwróć się do nas. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy możliwość umieszczenia indywidualnych życzeń.

Drugi kuferek jaki pragniemy Ci zaprezentować cechuje skórzane wykończenie. Wnętrze wyłożono brązowym aksamitem. Ten typ organizera również posiada trzy przegrody. Dodatkowym atutem kuferka jest jego mini wersja, którą producent dołączył do zestawu. Całość utrzymana jest w klasycznym brązowym kolorze, dzięki czemu wygląda klasycznie. Wiedz, że oba produkty możemy zadedykować wybranej osobie. Wystarczy, że wybierzesz opcję graweru życzeń, a my stworzymy dla Ciebie prezent jedyny w swoim rodzaju.