Srebrne łyżeczki z grawerem – idealny prezent na Chrzest święty

Chrzest Święty to ważna uroczystość, skupiająca wokół małego dziecka wszystkich domowników i najbliższą rodzinę. I choć nie jest to rzeczą najważniejszą, zwykle myśli zaproszonych gości krążą wokół prezentu, który „wypadałoby” maleństwu kupić. Jako, że najważniejsza w tym dniu osoba nie będzie z niego pamiętała w zasadzie nic, podarunek często nabiera charakteru pamiątki, by za jakiś czas, kiedy dziecko podrośnie, mogło poprosić rodziców o relację z tej uroczystości. Stąd też w roli prezentu-pamiątki świetnie sprawdzają się srebrne łyżeczki z grawerem, stylizowane na dziecięce sztućce. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór wspomnianych produktów, a poniżej prezentujemy przykładowe pozycje.

Z KRYSZTAŁEM

Pierwszą z nich jest srebrna łyżeczka z niebieskim kryształem, przymocowanym na końcu uchwytu. Wykonana ze srebra próby 830, wypolerowana na wysoki połysk, idealnie nadaje się na prezent zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Jej niezwykłość będzie polegała na personalizacji – razem z Tobą sprawimy, że przestanie być zwyczajnym podarunkiem, a stanie się wyjątkową pamiątką na całe życie. Zaprojektuj krótszy tekst grawera, który umieścimy na spodzie łyżeczki oraz dłuższy – ten z kolei znajdzie się na tabliczce wewnątrz pudełka prezentowego. Możesz w ten sposób umieścić dedykację lub życzenia dla malucha. Będą one dopełnieniem tego nietuzinkowego prezentu.

srebrne łyżeczki na chrzest z grawerem
Przykładowa personalizacja srebrnej łyżeczki z kryształem

Z MISIEM

Nasze łyżeczki posiadają uchwyty wykonane i ozdobione w rozmaity sposób. Ta poniżej, została wykonana z użyciem podobizny małego pluszowego misia, trzymającego koło. Wykorzystaj tę możliwość i zamów indywidualny grawer, który sprawi, że Twój prezent stanie się jedyny w swoim rodzaju. Srebrna łyżeczka z misiem i personalizacją za kilka lat stanie się ulubioną pamiątką z Chrztu Świętego – będzie nie tylko wspomnieniem tego ważnego życiowego momentu, ale także nawiązaniem do słodkich i beztroskich dziecięcych chwil. W komplecie z łyżeczką otrzymasz gotowe białe pudełeczko prezentowe, ale jeśli chcesz, możesz dokonać zakupu innego opakowania na swój prezent. Śmiało szukaj odpowiedniej oprawy dla tego pięknego podarunku.

srebrne łyżeczki na chrzest z grawerem
Przykładowa personalizacja srebrnej łyżeczki z misiem

Z BURSZTYNEM

Ostatnia propozycja to produkt w nieco innym stylu – personalizowana srebrna łyżeczka z bursztynem. To element zastawy wykonany ze srebra próby 925, o skręcanym uchwycie zakończonym bursztynem, otoczonym delikatnymi listkami. Łyżeczka prezentuje się bardzo delikatnie, dlatego świetnie nadaje się na prezent, zarówno  dla maleństwa, jak i dla starszych dzieci, na przykład jako prezent urodzinowy. Zaprojektowany przez Ciebie grawer uczyni łyżeczkę niebanalnym i wyszukanym prezentem. Spraw rodzicom i dziecku miłą niespodziankę, przekazując kilka słów od siebie na tabliczce wewnątrz pudełka. Każda wyjątkowa okazja wymaga wyjątkowego prezentu, a z nami jesteś w stanie go znaleźć.

srebrne łyżeczki na chrzest z grawerem
Przykładowa personalizacja srebrnej łyżeczki z bursztynem

Cieszymy się, że możemy pomóc Ci w znalezieniu pierwszego prezentu dla nowego członka Twojej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą prezentową i odwiedzenia sklepu.