Kategorie prezentów

Szatki i świece do chrztu świętego z personalizacją

Komplet do chrztu

Komplet składający się z dwóch akcesoriów niezbędnych do przeprowadzenia ceremonii chrztu to jednocześnie wyjątkowy prezent na chrzest. Mamy oczywiście na myśli świecę na chrzest i szatkę na chrzest, pełne mistycznej symboliki przedmioty, które po uroczystości pozostaną w rodzinie jako bezcenna pamiątka chrztu świętego dziecka. Naturalnie, w naszej ofercie znajdziecie wyjątkowe, piękne i w pełni spersonalizowane komplety do chrztu. Pamiętajcie, że każdy wybrany przez was element jesteśmy w stanie spersonalizować idealnym nadrukiem, grawerem lub haftem.

Świece i szatki do chrztu

Każdy z wymienionych elementów wyprawki do chrztu to pełne uroku akcesoria, które w naszej ofercie jawią się jako wyjątkowy prezent na chrzest, który w tym przypadku kupią wspólnie rodzice chrzestni. Zadbaliśmy, aby w naszej ofercie znalazły się szatki do chrztu najwyższej jakości gwarantujące dziecku pełen komfort podczas uroczystości. Szczególnie dumni jesteśmy z naszych świec na chrzest, które powstają w naszych pracowniach jako oryginalne i niepowtarzalne arcydzieła sztuki rękodzielniczej. Świeca i szatka do chrztu z imieniem zestawione w komplet do chrztu stanowią wyjątkową, pełną dziecięcego czaru, wdzięku i urody pamiątkę chrztu świętego.

Świeca i szatka do chrztu

Świeca i szatka do chrztu zestaw wyjątkowych akcesoriów, które po personalizacji zamienią się w cenną pamiątkę chrztu przechowywaną pieczołowicie wśród rodzinnych skarbów. Świeca i szatka do chrztu z personalizacją to również rodzaj świadectwa i certyfikatu, które po latach na pewno wzruszy obdarowane nimi dziecko. Z czystym sercem polecamy jako doskonały, spersonalizowany prezent na chrzest.

Polecane kategorie

Loading...
Ładowanie ...