Personalizowany kufel na piwo na podziękowanie dla świadka
Personalizowany kufel na piwo prezent na podziękowanie dla świadka
Nic nie orzeźwia bardziej niż zimne piwo. Prezent na podziękowanie dla świadków nie musi być nudny. Wybierz coś co będzie nie tylko pamiątkowe ale i funkcjonale. Takie cechy posiada szklany kufel na piwo z grawerem. Na przedzie naczynia będzie widnieć imię obdarowywanej osoby oraz napis wyrażający wdzięczność za trud włożony w ślubne przygotowania. Grube szkło i dopasowująca się do kształtu dłoni poręczna rączka czyni ten zwyczajny prezent wyjątkowym. Każdy mężczyzna poczuje się doceniony, gdy jako prezent na podziękowanie otrzyma spersonalizowane szkło do piwa.
Parametry
- Pojemność: 0,5l
- Wysokość: 13 cm
- Średnica u góry: 8,5 cm
- Średnica podstawy: 10 cm
Grawer
Grawer na produkcie wykonujemy techniką laserową, dzięki czemu jest on niezwykle trwały. Na wykonany grawer udzielamy wieczystej i pisemnej gwarancji.
Personalizacja
Zachęcamy do skorzystania z personalizacji, co z pewnością uczyni kufel niepowtarzalnym prezentem. Grawer wykonujemy jednostronnie.