Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Obrazy religijne

Nowości w Obrazy religijne

Obrazek na komunię w białej ramce dla chłopca - Duchowe połączenie
Obrazek na komunię w białej ramce dla dziewczynki - Hostia
Obrazek na chrzest w białej ramce dla chłopca - Piastun
Obrazek na chrzest w białej ramce dla dziewczynki - Wianuszek
Obraz z serii Bieszczadzkie Anioły na drewnie z dedykacją - Lato
Srebrny obraz świętej rodziny na dzień babci i dziadka - Wasze święto

Obrazy religijne

Klasyczne srebrne obrazki na Chrzest to zawsze elegancka i niezapomniana pamiątka. I choć nie są zarezerwowane jedynie dla tej okazji, to ich charakter bezpośrednio nawiązuje do tego ważnego wydarzenia. W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów tych pięknych dzieł – o różnorodnych kształtach, rozmiarach czy przedstawionych na nich postaciach. Jeśli zastanawiasz się, który z nich wybrać, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Do wykonania naszych posrebrzanych obrazków użyto najwyższej próby srebra (925). Proponujemy Ci obrazki pokryte srebrem na całej swojej powierzchni lub takie, które zawierają jedynie srebrne elementy (postaci), osadzone na drewnianym podkładzie lub szkle. Nasze małe dzieła sztuki posiadają wiele różnych kształtów. Dla osób ceniących prostotę i klasykę polecamy te w formie figur geometrycznych – kwadratowe, prostokątne, owalne i na planie koła. Natomiast pozostałym oferujemy obrazki w niestandardowych kształtach – falowane po bokach, jednostronnie wycięte czy nieregularne.

W ramach każdego zakupionego obrazka oferujemy Ci możliwość wykonania graweru zawierającego Twoją osobistą dedykację lub życzenia. W zależności od produktu, grawer umieszczamy na odwrocie, bądź z przodu pod srebrnym obrazkiem – w miejscu specjalnie do tego przeznaczonym. Obrazki srebrne z grawerem to unikalna pamiątka, szczególnie jeśli zawiera specjalną personalizację.

Każdy z naszych obrazków jest gotowy do powieszenia lub postawienia na półce, dzięki specjalnej metalowej stopce. Możesz go więc umieścić w dowolnym miejscu tak, aby zawsze rzucał się
w oczy i przypominał o ważnym wydarzeniu. Wyprodukowany we Włoszech, posiadający certyfikat autentyczności obrazek będzie pięknie prezentował się na każdej półce i ścianie.

Jeśli nie jesteś złotą rączką i masz problemy z opakowaniem prezentu albo nie masz już czasu na poszukiwanie ciekawej torebki czy ozdobnego pudełka, zapakujemy Twoje zamówienie, w końcu znamy się na tym najlepiej. Srebrne obrazki na chrzciny czy komunię starannie owijamy
w celofan i przewiązujemy ozdobną wstążką, wieńcząc ją kokardą. Do Ciebie dociera już gotowy do wręczenia prezent.

 

Loading...
Ładowanie ...