Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Podziękowania dla wychowawcy

Nowości w Podziękowania dla wychowawcy

Wieczna róża i długopis Parker Jotter Special dla nauczycielki - Wychowawca
Pióro i długopis Parker z grawerem w etui dla nauczyciela - Wielkie serce
Doniczka ceramiczna z grawerem dla nauczycielki - Powołanie
Pióro i długopis Parker z grawerem w etui dla wychowawcy - Autorytet
Statuetka z grawerem dla nauczyciela - Wychowawca roku
Wazon szklany z grawerem dla wychowawczyni - Najpiękniejszy dar

Podziękowania dla wychowawcy

Podziękowania dla wychowawcy

Jeśli mówimy, że praca nauczyciela jest trudna i odpowiedzialna, to jak określić pracę nauczyciela wychowawcy? To niezwykłe zadanie. Niełatwo wychowywać własne dzieci, a co dopiero cudze. Na dodatek dwudziestkę lub nawet więcej. Kumulacja! Nic więc dziwnego, że dobry wychowawca to prawdziwy skarb. Dzieci go uwielbiają, a rodzice ufają mu i często zasięgają jego rady. Nie jest tajemnicą, że im młodsze dzieci tym większa rola wychowawcy. W klasach nauczania początkowego Pani jest niekwestionowanym autorytetem. Wie wszystko i do tego najlepiej na świecie, a przy tym pełni rolę drugiej mamy, która zawsze pomoże, której można się zwierzyć, podzielić sekretem i poprosić o pomoc. Pani jest po prostu najważniejsza. Nic więc dziwnego, że przy różnych okazjach pragniemy podziękować wychowawcom za ich trudną pracę i bezcenną pomoc w wychowaniu naszych dzieci. Uwierzcie, że wychowawcy nie pragną drogich upominków i hołdów wdzięczności. Kiedy składacie podziękowania dla wychowawcy na koniec roku to prawdziwą przyjemność sprawi im wasze dobre słowo i prezent własnoręcznie wykonany przez wychowanków. Kiedy jednak zdecydujecie się na „składkowe”, wspólne podziękowanie dla wychowawcy to z przyjemnością pomożemy wam w wyborze idealnego prezentu dla wychowawcy, którym wraz z dziećmi wyrazicie wszystkie swoje uczucia i emocje w stosunku do jego osoby. Znakomicie sprawdzą się spersonalizowane upominki w formie eleganckiego organizera na biurko lub długopisu i pióra z grawerem dedykacji. Na pewno ucieszą go szklane statuetki z dedykacją i życzeniami sukcesów zawodowych. Rewelacyjnym upominkiem będzie zestaw prezentowy z herbatą lub kosz prezentowy wypełniony smakołykami i pysznościami z polskich pól, lasów i ogrodów. Najważniejsze będą jednak słowa jakie dobierzecie do swoich dedykacji, a które my pieczołowicie umieścimy na wybranych przez was upominkach. Wykorzystamy do tego technologie i urządzenia gwarantujące najwyższą jakość graweru i nadruku.

Podziękowania dla wychowawcy tekst

Daliśmy wam pewność, że dysponujemy technologią, która pozwala na personalizację najdrobniejszych nawet upominków. Wy zaś musicie tylko wykazać się inwencją i stworzyć niepowtarzalne dedykacje, które zapadną w serca waszych wychowawców. Możecie również skorzystać z naszych tekstów podziękowań, którymi spersonalizowaliśmy nasze produkty. Możecie wybrać te poważne i pełne patosu, a zamieszczone na szklanych statuetkach, drewnianych certyfikatach i grawerkach. Na kubkach, filiżankach, zakładkach do książek i poduszkach znajdziecie pełne humoru, skrzące się dowcipem pomysły na tekst podziękowań dla wychowawcy. Na pewno podbiją ich serca i wprawią w znakomity humor.

Podziękowania dla wychowawczyni

Nie martwcie się! W naszej ofercie znajdziecie mnóstwo uroczych drobiazgów idealnych na prezent na podziękowanie dla wychowawczyni. Etui na okulary, drewniana zakładka do książki lub koszulka z zabawnym nadrukiem z pewnością będą trafionym wyborem. Jeśli chcecie się pokusić o coś eleganckiego, to pióro firmy Parker z grawerem dedykacji jest świetnym rozwiązaniem. Podobnie jak gustowny organizer na biurko lub szklane trofeum, które będzie jej przypominało o sukcesach zawodowych, a te są przecież najlepszym balsamem na jej stargane nerwy i zdrowie. Jeśli stworzycie odpowiednią dedykację, taką, które sprawi, że w oku waszej ukochanej wychowawczyni pojawi się choć mała łezka, to wiedzcie, że podziękowaliście jej w najpiękniejszy, wyjątkowy sposób.

Loading...
Ładowanie ...