Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Podziękowania

Nowości w Podziękowania

Filiżanka ze spodkiem i złotą łyżeczką dla nauczycielki - Chodząca wiedza
Statuetka szklana serce z nadrukiem dla wychowawczyni - Najlepsza
Statuetka szklana z nadrukiem na jubileusz firmy - Lata doświadczeń
Świeca zapachowa z drewnianym knotem dla nauczycielki - Ze świecą szukać
Koszulka damska z nadrukiem dla nauczycielki Rozmiar M - Wielki człowiek
Podkładka na biurko z grawerem dla nauczycielki - Nauczyciel z klasą

Podziękowania

Podziękowania

Czasami mamy wrażenie, że świat zwariował, albo jest tego bardzo bliski. Niewiarygodne tempo życia, nawał pracy i obowiązków, kłopoty rodzinne… Jak by tego było mało, media nieustannie karmią nas newsami, które każdą inną nację wpędziłyby w ciężką depresję. Beztroska i ignorancja rządzących, korupcja, krach gospodarczy i globalne ocieplenie. Mało? Na szczęście, my Polacy jesteśmy niesamowicie odporni na problemy wielkiego świata i wbrew obiegowej opinii coraz bardziej doceniamy innych. Podziwiamy ich za sukcesy, profesjonalizm, bezinteresowność i gotowość niesienia pomocy. Tęsknimy za starymi dobrymi czasami i mimo niewątpliwego kryzysu wartości, cenimy ciepło domowego ogniska oraz zasady wpajane nam przez rodziców. Przy różnych okazjach staramy się pamiętać o tych, którzy dali nam w prezencie cząstkę samych siebie. Pamiętać i podziękować. Tak po ludzku, szczerze, z potrzeby serca. Na naszej drodze spotykamy nieustannie niezwykłych, wspaniałych ludzi. Składamy podziękowanie dla nauczyciela, bo ofiarował nam swoją wiedzę i dał możliwość poznawania świata. Podziękowanie dla wychowawcy to nasze ciepłe i serdeczne wspomnienia o ludziach, którzy zawsze chcieli dla nas wszystkiego co najlepsze. Długo by wymieniać ludzi zasługujących na nasze podziękowania. Profesorowie i promotorzy, koledzy i koleżanki z pracy, szefowie...Trudno przejść obok nich obojętnie, tak wiele im zawdzięczamy. Podziękowań nigdy za wiele! Nic więc dziwnego, że wiele firm powstało tylko po to, by sprawić, aby wasze podziękowania były wyjątkowe, a prezenty na podziękowanie nadzwyczajne i starannie dobrane. Jesteśmy częścią tego przemysłu, świetnie przygotowani, by służyć wam pomocą w każdej sytuacji. Dysponujemy fantastycznymi fachowcami, których wspierają najnowsze urządzenia i technologie. Mamy niezwykle bogatą ofertę prezentów i upominków, które spersonalizujemy zgodnie z waszymi życzeniami. Jesteśmy przekonani, że wspólnie stworzymy idealne podziękowania, które poruszą serca tych, którym chcecie okazać waszą wdzięczność i uczucia.

Podziękowania dla nauczyciela

Zacznijmy od tych, którzy otworzyli wam okno do świata wiedzy i uświadomili, że jego horyzont możecie poszerzać bez końca. Mamy wspaniałą ofertę upominków na podziękowania dla nauczycieli. Od drobnych gadżetów do eleganckich zestawów i prezentów. Spersonalizowane notesy, kubki i filiżanki z puszką do kawy lub herbaty, to popularne, niezobowiązujące upominki. Oryginalne podziękowania dla nauczycieli to szklane serca i statuetki, na których możemy zamieścić wasze życzenia i słowa, na przykład podziękowania dla nauczyciela matematyki, waszego ulubionego przedmiotu...Eleganckie pióro firmy Parker to świetny prezent dla nauczyciela na koniec roku szkolnego. Wybierając prezent, układajcie w myślach słowa dedykacji. To naprawdę ważne...

Podziękowania dla wychowawcy

Wychowawcy to właśnie ci ludzie, którzy zrobili dla was najwięcej. Starali się zastąpić wam rodziców i na co dzień borykali się z waszymi problemami i kłopotami. Podziękowania dla wychowawczyni i wychowawcy to niezwykle istotna sprawa. Wasze dedykacje umieścimy na wybranym przez was prezencie dla wychowawcy. Proponujemy cała gamę wyjątkowych upominków. Poduszki z nadrukiem i filiżanki z dowcipną grafiką na pewno spotkają się z ich uznaniem. Podziękowania na szklanych statuetkach, długopisach i piórach to również sprawdzony wybór. Podobnie stylizowane mapy i zakładki do ulubionej książki oraz zestawy delikatesowych pyszności w eleganckich skrzynkach. Ogromny wybór. Tylko znów musimy wam przypomnieć, że o wartości waszych prezentowych podziękowań dla nauczyciela zadecydują słowa, te, które nam prześlecie, a my je dla nich wydrukujemy.

Podziękowania dla promotora

Tylko on jeden wie, jak trudno było ci się zabrać do pisania twojej pracy. Zwlekałeś, mnożyłeś trudności, wyszukiwałeś sobie dodatkowe zajęcia. Doskonale wszystkim znane objawy syndromu lenia. Gdyby nie twój promotor, nie wiadomo czy wymarzony „mgr” lub „dr” figurowałby dzisiaj przed twoim nazwiskiem. Już za to samo należą mu się wyrazy wdzięczności i podziękowania. Na twoje podziękowania promotorowi doskonale nadadzą się więc stylizowane mapy ścienne lub mosiężny kompas symbolizujący wspólnie przebytą drogę. Na prezent dla promotora idealnie sprawdzi się również elegancka karafka na kordiał, który ukoi stargane przez niesfornych adeptów wiedzy nerwy. Prosimy jedynie, abyś starannie dobrał formę życzeń i słowa dedykacji. Takie, które dodadzą mu sił i zapału do podjęcia kolejnych wyzwań i obowiązków.

Podziękowania dla szefa

Zbliża się „Dzień szefa” i szukacie pomysłu na podziękowanie dla szefa. Swojego, bo w końcu to przecież całkiem niezły facet, przy tym super kompetentny i profesjonalny. Doskonałym sposobem dowcipnego podziękowania dla szefa od pracowników jest spersonalizowany, opatrzony pełną humoru grafiką kubek szefa, gadżet, który na pewno wprawi go w dobry humor. Jeśli dla szefa jesteście gotowi na wszystko, to znakomitym pomysłem będą ekskluzywne szachy z mosiądzu z grawerem dedykacji. Będzie mógł nad nimi obmyślać biznesowe strategie dla dobra firmy i jej pracowników. Taki prezent z grawerem podziękowań dla szefa może okazać się całkiem niezłą inwestycją w przyszłość. Tylko popracujcie nad dedykacją. To go dodatkowo zmotywuje!

Podziękowania dla szefowej

Gdzie diabeł nie może tam babę pośle… Jeśli taka jest wasza szefowa, to macie ogromne szczęście. Wszystko załatwi, wywalczy, zadba o dobro firmy i współpracowników. Na dodatek elegancka i pełna kobiecego wdzięku. Ideał szefa! Już za to tylko zasługuje na uznanie, wdzięczność i podziękowania od współpracowników. Proponujemy elegancki zestaw na biurko lub zestaw do wina z grawerem dedykacji. Nic nie zrobi jej jednak większej przyjemności niż zestaw wyselekcjonowanych smakołyków z polskich pól i lasów „Cytrynowa słodycz”. Umieszczone w eleganckiej szkatule, opatrzone dedykacją waszych uroczych życzeń, staną się idealnymi podziękowaniami dla szefowej.

Podziękowania dla kolegi z pracy

Dzięki Ci Boże za kolegów z pracy. Co byśmy bez nich zrobili. Przecież to nasza druga rodzina, na którą zawsze możemy liczyć. Warto więc skorzystać z każdej nadarzającej się okazji by złożyć podziękowanie dla kolegi z pracy. Sukces zawodowy, awans, to wspaniałe i radosne okazje. Świetnym prezentem dla kolegi z pracy będzie wtedy zabawna karafka z zestawem kieliszków i dowcipną dedykacją. Smutno robi się nam na duszy w trakcie podziękowania dla kolegi odchodzącego z pracy. Obowiązkowo musi więc otrzymać szklaną statuetkę z grawerem dedykacji, w której zapewnicie go, jak bardzo go cenicie, szanujecie i jak pusto zrobi się w firmie bez niego.

Podziękowania dla koleżanki z pracy

Bezcenne są również nasze koleżanki z pracy. Doradzą, pomogą, a w razie potrzeby wyprostują… Każda z nich w pełni zasługuje na nasze szczere podziękowanie dla koleżanki z pracy. Świętując jej awans lub inny sukces zawodowy podarujcie jako prezent na podziękowanie szklane trofeum z wyrazami szacunku i przyjaźni. Kiedy przychodzi czas rozstania i musimy złożyć podziękowania dla koleżanki odchodzącej z pracy to mamy równie świetne pomysły. Drewniana doniczka na kwiaty i zestaw narzędzi ogrodowych to super upominek dla zapracowanej emerytki. Elegancka filiżanka lub zestaw do wina przyda się doskonale by umilić jej czas zasłużonego relaksu.

Loading...
Ładowanie ...