Kategorie prezentów

Powerbank z nadrukiem

Power bank - przyczyny sukcesu

Czy wiecie co to jest power bank? Ten stosunkowo nowy gadżet to po prostu bank energii, albo używając branżowej terminologii bateria zewnętrzna lub jeszcze inaczej - przenośna ładowarka. Do czego? Odpowiedź na to pytanie to jednocześnie odpowiedź na to, dlaczego, ten mało w gruncie rzeczy efektowny gadżet, zrobił tak błyskawiczną i oszałamiającą karierę. Brzmi ona bardzo prosto - power bank służy do ładowania dosłownie wszystkiego! Każdy z nas nosi przy sobie smartfon, tablet lub laptop i każdy z nas przynajmniej raz w życiu przeżył chwile paniki, gdy w najmniej odpowiednim momencie ich bateria zaczynała padać...Powerbank to ratunek dla baterii i poczucie bezpieczeństwa dla nas, a takie zalety dają mu niesamowity potencjał wśród urządzeń, które wybieracie na prezenty dla najbliższych z dedykacją lub dla firmy - z nadrukiem logo i nazwy. Dzięki temu powerbank stał się niekwestionowanym liderem wśród najchętniej wybieranych upominków, a to sprawiło, że również w naszym sklepie możecie znaleźć zarówno powerbanki reklamowe, jak i te przeznaczone na prezent dla bliskiej ci osoby.

Powerbanki - źródła dobrej energii

Oczywiście, żeby spełniały dzisiejsze prezentowe standardy, każdy z nich musi przejść odpowiedni lifting. Dlatego przygotowaliśmy dla was kilka propozycji ładowarki zewnętrznej z nadrukiem, który w zależności od potrzeb pozwala zmienić ją w pełen uroku upominek dla ukochanej lub elegancki power bank reklamowy z nieodzownym w tym wypadku firmowym logo. Zastanawiacie się jaki powerbank wybrać na prezent?

  • Każdy powerbank spersonalizowany naszym nadrukiem eleganckiej grafiki i dedykacji ma w sobie mnóstwo dobrej energii, bo tej elektrycznej, mierzonej w mAh jest akurat tyle, ile zaplanował w danym modelu producent.
  • W dobie kryzysu klimatycznego mile widzianym i gustownym prezentem będzie power bank solar - oczywiście również po procesie personalizacji przeprowadzonej w naszych pracowniach. Musimy dodać, że wśród materiałów reklamowych dla firm związanych z branżą energetyczną, ładowarka solarna to po prostu idealny materiał na prezent dla kontrahentów i klientów biznesowych.
  • Jeśli szukacie upominków reklamowych i potrzebny wam akurat powerbank reklamowy, to zapraszamy do naszego biura obsługi klientów, gdzie szybko i sprawnie uzgodnicie wszystkie szczegóły nadruku firmowego logo i potrzebnego wam tekstu.

Zapraszamy do współpracy i zaręczamy, że jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie i propozycje, które padną z waszej strony. Więcej! Czekamy na nie, bo nic nie sprawia nam większej radości niż wspólna z wami praca nad skomponowaniem prezentu marzeń, czyli takiego, który w pełni usatysfakcjonuje was i obdarowane przez was osoby. Potrafimy to doskonale - o czym świadczy - ponad 30 000 pozytywnych opinii klientów zadowolonych ze współpracy z naszą firmą ePrezenty.pl.

Loading...
Ładowanie ...