Kategorie prezentów

Ryngrafy na chrzest z grawerem

Ryngraf na chrzest

Ryngraf, polska rzadko używana nazwa kaplerz to od kilku lat nowy pomysł na gustowny i elegancki upominek z okazji religijnych uroczystości. Jako prezent na chrzest ma za zadanie podkreślać więź dziecka z bogiem i Kościołem oraz pełnić ważną funkcję ochrony dziecka przed złem, które wcześniej czy później napotka ono na swojej drodze. Obok medalika i biblii to jedna z najpopularniejszych pamiątek chrztu świętego. Wśród oferowanych w naszej kolekcji znajdziesz bardzo bogaty wybór pięknych, misternie wykonanych ryngrafów i bez najmniejszego problemu wybierzesz odpowiedni ryngraf na chrzciny. Wiedz, że każdy wybrany przez ciebie egzemplarz poddamy zabiegowi pełnej personalizacji metodą graweru lub nadruku i umieścimy w idealnym, gustownym opakowaniu. Dzięki tym zabiegom ryngraf stanie się wyjątkową i doskonałą pamiątką chrztu. Obecnie na rynku niepodzielnie królują zminiaturyzowane ryngrafy z wizerunkiem najczęściej Matki Boskiej. Te najpiękniejsze, wykonane wykonane ze srebra lub złota stanowią zwyczajowy podarunek z okazji chrztu lub komunii świętej.

Ryngraf z matką boską

Ryngraf na chrzest święty to prezent, które swe korzenia posiada jeszcze w epoce rycerskiej. Wtedy to był częścią zbroi chroniącą rycerza przed ciosami wroga. Teraz zminiaturyzowany ryngraf z Matką Boską pełni jak już wspominaliśmy podobna funkcję, chroniąc dziecko przed zasadzkami jakie niesie ze sobą życie. Szczególnie popularny stał się ryngraf z matką Boską Częstochowską, choć dawniej stosowano najczęściej wizerunek Matki Boskiej Ostrobramskiej

Srebrne ryngrafy na chrzest

To już właściwie klasyka prezentów na chrzest. Kiedy już wybierzesz srebrny ryngraf z Matką Boską to bądź pewny, że nasz grawer będzie idealnym dopełnieniem upominku, a nasze srebrne ryngrafy na chrzest umieszczone w eleganckim opakowaniu staną się doskonałą pamiątką chrztu, która całe lata służyć będzie obdarowanemu dziecku..

Polecane kategorie

Loading...
Ładowanie ...