Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Srebrne pamiątki na chrzest

Nowości w Srebrne pamiątki na chrzest

Srebrna grzechotka na chrzest z grawerem dla dziecka - Światło ducha
Srebrna grzechotka na chrzest z grawerem dla chłopca - Światło nadziei
Srebrna grzechotka na chrzest z grawerem dla dziewczynki - Miłosierdzie
Srebrna grzechotka na chrzest z grawerem dla chłopca - Pokój serca
Srebrna grzechotka na chrzest z grawerem dla chłopca - Wielki krok
Srebrna grzechotka na chrzest z grawerem dla dziewczynki - Migotka

Srebrne pamiątki na chrzest

Upominki związane z ceremonią chrztu to zawsze trafione prezenty na tą ważną okazję. Stanowią niezapomnianą pamiątkę na całe życie. Prezenty o charakterze sakralnym z życzeniami od serca, zawsze będą mieć honorowe miejsce na półce w pokoju dziecięcym. Grzechotki, łyżeczki czy smoczki to rodzaj prezentu, który kojarzy się z dzieciństwem, a sygnowany indywidualną dedykacją podkreśli okazję na jaką był wręczony. 

Srebrna pamiątka chrztu świętego

Srebro to wyjątkowy kruszec. Nie tylko piękny i znakomicie nadający się do obróbki jubilerskiej, ale przede wszystkim obdarzony mocą przydatna w walce ze złem. Pewnie dlatego srebrne pamiątki na chrzest to dzisiaj cały, ogromny przemysł skoncentrowany na dostarczaniu na rynek coraz bardziej wyrafinowanych prezentów na chrzest. Zmieniają się mody i trendy, a srebrne pamiątki chrztu świętego nadal mocno się trzymają. Dzięki utrwalonej i zasłużonej renomie możecie przebierać i wybierać pośród całej gamy srebrnych pamiątek na chrzest. A czego wśród nich nie ma! Srebrne smoczki i łyżeczki na chrzest, medaliki i ryngrafy, grzechotki i pozytywki. Mnóstwo srebrnych gadżetów, które łączy ze sobą perfekcja i artyzm wykonania z urzekającym pięknem misternie obrobionego srebra. Pamiątki ze srebra na chrzest to dzisiaj prawdziwa klasyka eleganckich i gustownych drobiazgów, a każdy z nich to po personalizacji gotowy materiał na wyjątkowej urody pamiątkę chrztu chrztu świętego.

Srebrne prezenty na chrzest

Srebrna pamiątka chrztu to z całą pewnością trafiony wybór. Wystarczy starannie przejrzeć nasze srebrne pamiątki na chrzest sklep internetowy ePrezenty.pl, a na pewno znajdziecie w nim coś co was zachwyci . Srebrne pamiątki chrztu to praktycznie gotowe do wręczenia srebrne prezenty, pełne uroku i ciepła płynącego z graweru waszych dedykacji. Polecamy wam bogaty wybór pozytywek ze srebra, które nie tylko urzekają doskonałością wykonania, ale na dodatek wygrywają pełną uroku, zapadająca w pamięć melodię...Podobnie jqk niezwykłe, srebrne skarbonki – małe dzieła sztuki, które obdarowane dziecko będzie cieszył przez wiele lat.

Loading...
Ładowanie ...