Prezenty i pamiątki Chrztu Świętego z grawerem

Chrzest jest pierwszym tak wyjątkowym wydarzeniem w życiu dziecka i całej rodziny. Zwykle z tej okazji rodzice organizują przyjęcie, a przybyli na uroczystość zaproszeni goście wręczają nowo ochrzczonemu dziecku pamiątkowe upominki. Prezenty na chrzest z personalizacją są sposobem uczczenia tej ważnej okazji dla każdego dziecka oraz jego rodziców, aby mogli zawsze wspomnieć ten szczególny dzień. Jest to niezwykle podniosły moment dlatego warto, aby pamiątki chrztu podkreślały charakter tego wydarzenia. W naszym sklepie znajdziesz mnóstwo inspiracji i pomysłów na pamiątki i praktyczne upominki, które swym niepowtarzalnym wyglądem zachwycą i oczarują wszystkich wokół. Personalizację na prezentach na chrzest wykonujemy różnymi technikami – za pomocą precyzyjnego graweru, dokładnego haftu i barwnego nadruku. Efekt końcowy, bez względu na wykorzystaną metodę jest niesamowicie trwały. Od wielu lat pomagamy naszym klientom uczynić dzień Chrztu Świętego jeszcze bardziej niezapomnianym, dostarczając im pamiątki z osobistą dedykacją.

Wyjątkowy prezent na chrzciny z dedykacją

Jeśli zależy Ci przede wszystkim na niepowtarzalnym charakterze prezentu na chrzest, jesteś we właściwym miejscu. Klasyczne pamiątki na chrzest, takie jak złota biżuteria czy srebrne obrazki potrafimy zamienić w coś wyjątkowego. Połączenie tradycji z nowoczesnymi technikami personalizacji – graweru czy nadruku pozwoli Ci podarować dziecku w tym ważnym dniu unikatowy prezent. Wybierając ten właściwy można kierować się kilkoma czynnikami. Czy zależy Ci na czymś praktycznym, co już teraz pomoże rodzicom dziecka w jego codziennej pielęgnacji? A może poszukujesz pamiątki na lata? U nas możesz znaleźć praktyczne prezenty na chrzest i prezenty pełniące pamiątkową rolę. Wszystkie dostosujemy do Twoich oczekiwań i spersonalizujemy, zamieszczając na nich imię dziecka, datę uroczystości czy serdeczne życzenia. Doniosłość chwili podkreślona jest przez obdarowanie maluszka wyjątkowym darem, wręczonym od serca z okazji chrztu.

Świeca i szatka na chrzest z personalizacją

Uroczystość przyjęcia Chrztu Świętego posiada nieodłączne atrybuty, które dopełniają symbolikę tego wydarzenia. Mowa oczywiście o szatce oraz świecy do chrztu, które tradycyjnie wybierają rodzice chrzestni dziecka. Jeśli wybierzesz komplet spersonalizowanych akcesoriów, po uroczystości na pewno nie zostaną schowane w kąt – rodzice dziecka będą je przechowywać jak największy skarb. Szatka i świeca do chrztu opatrzone imieniem dziecka oraz datą tego wydarzenia zamienią się w drogocenne pamiątki. W naszym asortymencie znajdziesz oczywiście tradycyjne

Trwa ładowanie...