Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Personalizowana kartka na chrzest

Nowości w Personalizowana kartka na chrzest

Kartka na chrzest z personalizacją dla chłopca - Otoczony łaską
Kartka na chrzest ze zdjęciem dla chłopca - Właściwa droga
Kartka na chrzest ze zdjęciem dla chłopca - Właściwa droga
Kartka na chrzest ze zdjęciem dla dziewczynki - Księżniczka
Kartka na chrzest ze zdjęciem dla dziewczynki - Księżniczka
Kartka na chrzest ze zdjęciem dla chłopca - Dziś radość

Personalizowana kartka na chrzest

Chrzest Święty to wyjątkowe wydarzenie, które zasługuje na wspaniałe dedykacje i życzenia. Doskonałym dodatkiem do prezentu na chrzest jest kartka, w której możemy zmieścić nasze życzenia dla dziecka i jego rodziców. Jest to miły gest, który pozostanie w pamięci rodziców na długo, a w przyszłości będzie nietuzinkową pamiątką dla dziecka. W naszych pracowniach powstają niepowtarzalne arcydzieła, wykonywane z wielką precyzją i dbałością o każdy szczegół. Dostępne w tej kategorii kartki, tuby czy księgi z życzeniami są wyjątkowe nie tylko ze względu na to iż są unikalnym rękodziełem, ale szczególnie przez możliwość personalizacji. Dekoracyjne tuby w różnych kolorach i kształtach będą znakomitym zamiennikiem tradycyjnej kartki z życzeniami. Wewnątrz tuby znajduje się zwinięta w rulon kartka z życzeniami z okazji chrztu, napisana ozdobną czcionką na papierze dekoracyjnym. Wszystkie dostępne w naszym sklepie tuby to ręcznie wykonane arcydzieła. Różnorodność kolorów i zdobień sprawia, że każda z nich jest unikalna i jedyna w swoim rodzaju. Znajdziesz tutaj tuby dekorowaną różowymi zdobieniami, która doskonale sprawdzi się na chrzest dla dziewczynki oraz niebieską dla chłopca. Tuba świetnie sprawdzi się także jako miejsce na upominek pieniężny. Życzenia z okazji Chrztu Świętego w takiej formie pewnością będą niebanalnym dodatkiem do prezentu.

Personalizowane kartki na chrzest święty

Ręcznie wykonane kartki w rozmiarze DL to prawdziwe dzieła sztuki. Kartki wykonane są metodą scrapbookingu, według naszego indywidualnego projektu. Każda kartka przygotowywana jest z wielką precyzją i zaangażowaniem z najwyższej jakości materiałów. Ozdobne kokardki, koronki i kunsztowne papierowe zdobienia w delikatnych pastelowych kolorach doskonale pasują do charakteru uroczystości, na która mają zostać podarowane. Kartki DL dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: niebieskim i różowym. Różową kartkę dla dziewczynki na chrzest wybrać możesz ze wzorem wózka lub dziecięcych bucików oraz niebieską z identycznym wzorem dla chłopczyka. Bez wątpienia największą zaletą kartek jest możliwość ich pełnej personalizacji. Podkreślając szczególny charakter ceremonii chrztu, wewnątrz kartki umieścimy życzenia wraz z dedykacją. Wybierając życzenia dla dziecka możesz wybrać którąś z naszych propozycji lub ułożyć własny tekst, dzięki czemu otrzymasz niepowtarzalną pamiątkę. Kartki DL dostępne są także w zestawie z idealnie dopasowanym pudełkiem. Kartka z personalizacją w pudełku, na którym znajduje się imię dziecka wraz z datą chrztu to piękna pamiątka z tego wyjątkowego dnia. Ciekawą propozycją pamiątkowego prezentu dla dziecka na chrzest z życzeniami jest certyfikat w drewnie. Podobnie jak inne nasze propozycje certyfikat możesz w pełni spersonalizować dołączając do niego własny tekst życzeń, zdjęcie maluszka, podpis oraz informacje o tym gdzie i kiedy dziecko przyjęło sakrament chrztu. Treść życzeń wraz ze zdjęciem maluszka nadrukowane zostaną na złotej blaszce i przymocowane do drewnianego podkładu. Całość stworzy elegancko wyglądającą i trwałą pamiątkę dla dziecka i jego rodziców. 

Kartka na chrzest

Niezwykła, znakomicie zaprojektowana i wykonana z prawdziwym kunsztem personalizowana kartka na chrzest to nasz powód do prawdziwej dumy. W naszych pracowniach powstają oryginalne i niepowtarzalne egzemplarze, które z racji artyzmu same w sobie mogą stać się wyjątkową pamiątka chrztu świętego. Mamy w naszej ofercie bogaty wybór kartek na chrzest, ale to właśnie kartka na chrzest ręcznie robiona jest najczęściej wybierana przez was pamiątka chrztu. Możecie być pewni, że nasza kartka na chrzciny spotka się z entuzjastycznym przyjęciem i będzie to naprawdę wspaniały prezent na chrzest. Zaufajcie nam i spokojnie wybierzcie tę kartkę na chrzest personalizowaną, która przyciągnie wasz wzrok i poruszy serce.

Loading...
Ładowanie ...